Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka s.63, Pierwsze magnesy s.65 - DecouDream - 07-29-2014

Prezent dla Męża. Na początku mojej decouprzygody wspomniał, że przydało by mu się takie pudełko do pracy. Wtedy było pomalowane na biało i przyklejona nań serwetka w złote esy floresy. Gdy byłam ostatnio u niego w pracy (zapomniałam kluczy Rolleyes), zobaczyłam, że nie jest ono takie cudne jak mi się kiedyś wydawało Wink
No to teraz ma to. Pobejcowane w różnych kolorach, transfery i lakier jachtowy, który dłuuugo schnął.
I tu chciałam jeszcze raz podziękować za całą decouwiedzę, którą tu zdobyłam, a zwłaszcza za umiejętność transferowania na lakier Cheers

To mój pierwszy transfer na lakier kolorowego obrazka:

   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - Podróżniczka - 07-29-2014

Cudo. Jestem pierwsza to zabieram.
Nie pokażę tylko swojemu mężowi bo też by taką chciał a ja jestem jeszcze na etapie prostych przyklejanek.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - abask - 07-29-2014

Jest świetna. na dodatek lubię wszystko co związane z morzem Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - Zuza - 07-29-2014

Łał! Super! Mapy uwielbiam!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - DecouDream - 07-29-2014

Podróżniczko, niech i Tobie służy więc Wink
Haniu, dziękuję Ci. I mój Mąż uwielbia morze. Dla niego urlop bez wody, to nie urlop Rolleyes
Zuza, gdybyś potrzebowała jakiegoś mapowego obrazka, służę swym zbiorem.
Reniu, dziękuję Smile A Mężu w pracy raczej sam siedzi, marne szanse, by współpracownicy zahaczyli wzrokiem Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - wiolka42 - 07-29-2014

WOW SmileSmile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - apawlaczka - 07-29-2014

Czapki z głów, piękna praca, bardzo stylowa i klimatyczna, BRAWOOOOOOO!!!! Transfer naprawdę pięknie wyszedł, nie ma się do czego przyczepić. Dobrze to wszystko obmyśliłaś :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - DecouDream - 07-29-2014

Wiolu i Aniu, niezmiernie mi miło, że się i Wam podoba Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - Virgo_777 - 07-29-2014

Ło florciu !!! DeDuś, toż to cudo! Kur..czaczki, Pięknie to wykombinowałaś.
Już widzę stare biurko i komplet pudełek i pojemników na nim w tym stylu... Segregatorek, pojemnik na długopisy, listownik...Ajjjj...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Męża str.68 - DecouDream - 07-30-2014

Dziękuję Dziewczyny Happy

(07-29-2014, 06:54 PM)Virgo_777 napisał(a): Ło florciu !!! DeDuś, toż to cudo! Kur..czaczki, Pięknie to wykombinowałaś.
Już widzę stare biurko i komplet pudełek i pojemników na nim w tym stylu... Segregatorek, pojemnik na długopisy, listownik...Ajjjj...
Piękny byłby to widok. Może kiedyś... Smile

(07-30-2014, 02:14 PM)oli napisał(a): Noooooo, cudna!!!!!! I jaka morska!
Zabrali mi, zabrali, wszystko przez to wożenie małża na rehab i moje malowanei, a tym samym odcięcie od netu.
To taaak wypoczywasz w wakacje?? Dodgy
Myślę, że na stryszku też by się dobrze prezentowała, no ale cóż, na zarobionych nie ma siły...

(07-30-2014, 02:31 PM)Lady_Slonko napisał(a): Ufff, dobrze że nie mam męża, bo bym musiała robić podobne - a nie ma szans, żebym takie cudo zmałpowała Wink
Jestem w stu procentach pewna, że nie miałabyś problemów Słonko Smile