Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka s.63, Pierwsze magnesy s.65 - Zuza - 07-28-2014

Oraju! Ale superanckie!!! Czyżbyś startowała do tytułu VMMF???? Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka s.63, Pierwsze magnesy s.65 - DecouDream - 07-28-2014

Virguś, dziękuję! Dobrze wiedzieć. Porównania nie mam, ale te moje do bardzo mocnych nie należą na pewno.

Haniu! Wróciłaś! Cheers Już jaśniej na forum Smile

(07-28-2014, 10:35 AM)Zuza napisał(a): Oraju! Ale superanckie!!! Czyżbyś startowała do tytułu VMMF???? Tongue
Zuza, co to to VMMF? Blink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka s.63, Pierwsze magnesy s.65 - Zuza - 07-28-2014

Jak to co? Vice Mistrzyni Małych Form! Tongue

Bo Mistrzyni to Renia! Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka s.63, Pierwsze magnesy s.65 - DecouDream - 07-28-2014

haha dooobre!
Jestem zaszczycona iż mogę u nóg Królowej Reni choć poleżeć. Skłony składam za taki zacny tytuł Notworthy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka s.63, Pierwsze magnesy s.65 - Zuza - 07-28-2014

(07-28-2014, 01:26 PM)Ataner napisał(a): A mówiłam Ci już Zuza, że jesteś niemożliwie kochana? Big Grin

No co Ty - nic a nic nie mówiłaś! Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka s.63, Pierwsze magnesy s.65 - Zuza - 07-28-2014

Hmmm... To chyba ten nadmiar czasu, bo przecież te pierwsze nie wchodzą w rachubę! Big Grin

No, chyba że to ja jestem tą ślepą starą sklerotyczką... to możliwe... Undecided


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka s.63, Pierwsze magnesy s.65 - asik1979 - 07-28-2014

Fajne ,podobają mi się Smile Mam pytanie-gdzie kupujesz magnesy?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka s.63, Pierwsze magnesy s.65 - DecouDream - 07-28-2014

Te kupiłam na inspirello (osobno drewniane kółeczka, osobno magnesy). Jeśli rozczytasz się wstecz, to zobaczysz, że dziewczyny z Królową Magnesów Renią na czele poleciły mi Drewutnię-Deco. Chyba skorzystam Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka s.63, Pierwsze magnesy s.65 - apawlaczka - 07-28-2014

(07-28-2014, 01:30 PM)Ataner napisał(a): Kurczę, powody są dwa: albo jestem stara sklerotyczka albo ślepa stara sklerotyczna albo rzucił mi się na umysł nadmiar czasu wolnegoTongue

Reniu to się podziel, błagam!!!!!!Notworthy
Ja wiecznie na nic nie mam czasu.

Magnesy przecudne, kraczek idealnie wyszedł, odgapię sobie pomysła jeśli można :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka s.63, Pierwsze magnesy s.65 - DecouDream - 07-28-2014

Natabusku, dziękuję Smile

(07-28-2014, 09:26 PM)apawlaczka napisał(a): Magnesy przecudne, kraczek idealnie wyszedł, odgapię sobie pomysła jeśli można :-)
Aniu, będę zaszczycona Kisss