Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - DecouDream - 07-23-2014

Dzięki Ci ślę za tak miłe memu sercu słowa Kisss


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - Merilon - 07-23-2014

Oj no i co ja mam powiedzieć ?!.... no prześliczna jest ! taka delikatna, dziewczęca, śliczna Smile kolor superowy ci wyszedł, taki turkusik Smile a z tymi kropencjami z patyczka to ekstra pomysł miałaś, wyszły ci tak równiutko jak z maszyny Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - Erato - 07-23-2014

Biała herbaciarka jest obłędna - czym lakierowałaś, że ta biel taka biała została? Smile

A morsko-turkusowa szkatułka to istne czarodziejskie pudło, mała pewnie zachwycona!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - Zuza - 07-23-2014

Łał! Jakie szczęście, że nie różowa, bo byłaby za słodka. A tak - idealnie do schrupania! Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - DecouDream - 07-23-2014

Dzięki Zuza! Wystarczy, że ma pokój różowy Wink

(07-23-2014, 03:25 PM)Erato napisał(a): Biała herbaciarka jest obłędna - czym lakierowałaś, że ta biel taka biała została? Smile
A morsko-turkusowa szkatułka to istne czarodziejskie pudło, mała pewnie zachwycona!

Er, lakierowałam Vidaronem akrylowym z połyskiem.
A Lori dostanie ją za ok. 2 tygodnie Smile


DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - DecouDream - 07-24-2014

Reniu Heart Rozpływam się... Dziękuję Blush


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - apawlaczka - 07-24-2014

suuuuper turkusowa szkatułka, pięknie podkreślone drewno tą rozwodnioną akrylówką no i te motylki - ach, smacznie i przemyślanie, bardzo mi się podoba :-)


DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - DecouDream - 07-25-2014

Aniu, dziękuję! Happy
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pora na moje pierwsze magnesy. Na nich pierwszy raz bez bólu wyszedł mi dwuskładnikowiec tak jak chciałam Smile

               


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka str.63, Pierwsze magnesy str. 65 - wiolka42 - 07-25-2014

I super powychodziły Ci te niteczki . Transferek już widzę w jednym paluszku -brawo. Tylko pozazdrościć , pozazdrościć Wink.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miętowa szkatułka str.63, Pierwsze magnesy str. 65 - DecouDream - 07-25-2014

Dzięki Wiola, chyba go opanowałam.