Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - DecouDream - 07-22-2014

Prezent niespodzianka dla mojej Chrześnicy Lorenki (9 lat). Dół i wnętrze to rozwodniona farba akrylowa, góra transfer kolorowego napisu, przecierki, motyle z serwetki i kropki z patyczka kosmetycznego. Góra matowa, reszta delikatny połysk. Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała jakiejś błyskotki Rolleyes

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - Virgo_777 - 07-22-2014

Niesamowita szkatuła! Oryginalny kolorek, motylki cudne. Nawet te wstążeczki z serduszkiem bardzo mi tu pasują. Nie wspomnę już o imieniu.
Zjawiskowe dzieło.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - DecouDream - 07-22-2014

Virguś Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - asik1979 - 07-22-2014

Super!!! Musze wyprobowac ta rozwodniona akrylowke bo Tobie wyszla rewelacyjnie . Motyle sliczne. Lorena napewno bedzie zachwyconaSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - wiolka42 - 07-22-2014

DD tak jak byś robiła ją dla mnie Wink. Jest wszystko co lubię : kolor , motyle , błyskotki . Kolejna świetna praca Smile. Dzięki wiesz za co Wink.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - DecouDream - 07-22-2014

Asiczku, mam taką nadzieję. Szykuję już też jakieś skarby do środka, widzimy się za ok. 2 tygodnie Clap

Wiolu, miło mi szalenie, że tak Ci przypadła do gustu. No i nie ma za co Kisss


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - Podróżniczka - 07-22-2014

Oj będzie Lorena zadowolona. Szkatułka na świetny kolor. Usiłowałam rozwodnić białą akrylówkę i nie udało mi się. Za słabo widać słoje. U Ciebie super.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - Shanna - 07-23-2014

Jakbym taka miala to bym na nia patrzyla i patrzyla bo kolor przyciaga wzrok. Poza tym to taki nieczesto spotykany kolor. I chyba dosc ryzykowny, bo nie wszystko z nim pasuje. Ale w tym przypadku wszystko zgralo.
Oryginalne imie ma dziewczyna.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka - str.61, Szkatułka na skarby - str.63 - DecouDream - 07-23-2014

(07-22-2014, 11:32 PM)Podróżniczka napisał(a): Oj będzie Lorena zadowolona. Szkatułka na świetny kolor. Usiłowałam rozwodnić białą akrylówkę i nie udało mi się. Za słabo widać słoje. U Ciebie super.
Podróżniczko, spróbuj od najrzadszej wersji czyli ze sporą ilością wody np. gdzieś z tyłu. Zawsze możesz nałożyć kilka warstw aż do zaplanowanego efektu.

Oli, często takie kolory mnie kuszą, choć vintage'owe brązy uwielbiam.

Dorotko, moja siostrzenica mieszka na stałe w Hiszpanii, a siostra ze szwagrem chcieli, by imię było hiszpańskie, ale i bezproblemowe dla Polaków.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka na skarby - str.63 - gerda_w - 07-23-2014

Fantastyczna robota! Już myślałam, że to taka zaczepista bejca, a tu co? Rozwodniona farba! Pokłony, pokłony dla innowacji Idea

Marzenko, Ty wiesz, że z chęcią bym ją zakosiła? Wiesz? Wiesz....
I TYLKO fakt, że to dla dziecięcia o cudnym i oryginalnym imieniu, powstrzymam się, bo dziecku prezenty odbierać.........nie godzi sięExclamation
Wyjątkowo więc jeno oczy nacieszę Angel