Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - DecouDream - 07-21-2014

Virguś, dawaj po jasnościach i szybko pokazuj Smile
Jeśli nawet nie ma się serwetek w tych kolorach, to zawsze pozostaje black&white transfer.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - Virgo_777 - 07-21-2014

Zara, pomaluśku - blacik mam zawalony. Nie to żeby nie wiem ile tego było, ale blacik jest... skromnych rozmiarów Undecided


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - Merilon - 07-21-2014

Oj Decou, my mamy po prostu taki sam gust, bo powiem Ci i to w sumie żadna nowość, że wszystkie Twoje prace są dla mnie prześliczne, wszystko mi się podoba, no normalnie nic dodać nic ująć Smile genialnie ci wyszły te refiely, takie równiutkie i jeszcze zahaczylaś nimi o wieczko, no po prostu majstersztyk, chylę czoła! a ta łyżeczka na wieczku to chyba transfer co nie ? Smile dziś buszowałam sobie po pintereście i posłałam mężusiowi do wydrukowania masę łyżeczko-widelcowo-imbryczkowych transferów Big Grin i takową łyżeczkę własnie m.in..... Całość jest bardzo delikatna i elegancka, miodzio Smile a powiedz mi czym lakierowałaś żeby zachować taką biel ??


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - wiolka42 - 07-21-2014

Noooooooo Pani piękną rzecz stworzyłaś . Mnie najbardziej urzekły reliefy . Wyszły rewelacyjnie . Nie mówie że reszta mi się nie podoba , ale teraz mam fazę na reliefy i dlatego na nich skupiam wzrok Wink. Piękny wykon Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - DecouDream - 07-21-2014

Wiolu, baaardzo mi miło, że reliefy przypadły Ci do gustu. Tak naprawdę miały być inne, ale w ten sam dzień otrzymałam przesyłkę z inspirello i tam to cudo znalazłam Wink

(07-21-2014, 09:17 PM)Merilon napisał(a): Oj Decou, my mamy po prostu taki sam gust, bo powiem Ci i to w sumie żadna nowość, że wszystkie Twoje prace są dla mnie prześliczne, wszystko mi się podoba, no normalnie nic dodać nic ująć Smile genialnie ci wyszły te refiely, takie równiutkie i jeszcze zahaczylaś nimi o wieczko, no po prostu majstersztyk, chylę czoła! a ta łyżeczka na wieczku to chyba transfer co nie ? Smile dziś buszowałam sobie po pintereście i posłałam mężusiowi do wydrukowania masę łyżeczko-widelcowo-imbryczkowych transferów Big Grin i takową łyżeczkę własnie m.in..... Całość jest bardzo delikatna i elegancka, miodzio Smile a powiedz mi czym lakierowałaś żeby zachować taką biel ??
Mer, masz rację, i ja kocham Twoje wytworki, a serwetnik śni mi się po nocach... Drool
A łyżeczka oryginalnie była na serwetce Smile
Lakierowałam Vidaronem akrylowym z połyskiem.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - wiolka42 - 07-22-2014

DD to takie http://www.sklep.inspirello.pl/produkt/1612/sklepik-decoupage-szablony-decoupage-maly-szablon-decoupage-do-malowania-i-reliefow-wypuklych.html? Ja też chcę tam zrobić zakupy . Napisz mi ( bo już masz sprawdzony ten szablon ) czy warto Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - DecouDream - 07-22-2014

Oli, dzięki! Smile
Wiolu, to dokładnie ten! Warrrrto! Naughty Bardzo lubię zakupy w sklepie inspirellowym, wszystko mi podchodzi Wink Każdy produkt sprawdza mi się w 100%.
A zamówienie mam w domu na drugi dzień.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - Merilon - 07-22-2014

O kurczę, tak szybko działają ? :O to i ja zajrzę do tego inspirello B-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - DecouDream - 07-22-2014

Ja szczerze polecam.
PS. Zawsze Pani Kasia doda jakiś trafiony gratis Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - gerda_w - 07-22-2014

O tak! I ja polecam Smile Szybciutko działają, ceny dobre, a miły gratis dobrze sercu robi Wink