Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - Ginger - 07-17-2014

Jakie piękne pudełko...moja kolorystyka..i zapewne Erato...b te kolory też z nią mi się kojarzą.Powtórzę za Anią...Jak to zrobiłaś?Ja to widzę,ze Ty za Viką na mokradła chodzisz..bo mieszasz i mieszasz..i wychodzą coraz to ciekawsze pomysły...a wykonanie...miodzio!Ja też mam takie zeszyty...wspomnień...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - DecouDream - 07-17-2014

Dziękuję Wam Smile
Co do tła, to tak jak w skrzynkach na wino mieszałam bejce i inki gold, tyle że teraz łączyłam inne kolory. Tutaj użyłam bejcy w kolorze fioletowym, amarantowym, zgniła zieleń i cappuccino plus wspomniane inki: złota, niebieska, szmaragdowa i fioletowa. Inki tak świetnie się łączą z bejcami, czysta przyjemność.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - Shanna - 07-17-2014

Napisy- mam mieszane uczucia, ale zamowienie zamowieniem, wiec nic sie nie czepiam.
Za to bardzo podobaja mi sie kolory na skrzyneczce.

Gra- no w szoku jestem, ze Myszka ma tyle pamiatek. I ze tak je ''celebruje''. Moi zapytani gdzie by chcieli pojechac na wakacje od razu zgodnie wrzeszcza: tylko nie do Polski. I to nie przez piasek czy cos...przez upaly. Roznice w temp. latem sa tak duze, ze juz po wjezdzie na kontynent mlodzi zaczynaja piszczec ze za cieplo.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - gerda_w - 07-17-2014

Ooo! Wszyscy się zapatrzyli i nikt nie wziął - ZABIERAM do swego kącika czaso-przestrzennego pełnego cudeniek różnorakich Smile

A kolorystyka.......miodzio! Wnętrze szkatułki pokochałam od pierwszego wejrzenia Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - DecouDream - 07-17-2014

Dzięki Dziewczyny. Gerdziu, drugiej takiej nie znajdziesz Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - gerda_w - 07-18-2014

W skrytości ducha na to liczę Naughty - dlatego zabrałam i ócz błękity cieszę Angel


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - Ginger - 07-19-2014

Musze chyba zainwestować w te inki bo pozazdrościłam tej zorzy polarnej jaką uczyniłaś na tym pudełku..Shanna teraz i na wyspie upalnie ,ale fakt pewnie u was na górze tam wieje..


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - DecouDream - 07-20-2014

Ja mam tylko 4 kolory, już się szykuję na kolejne Happy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - DecouDream - 07-21-2014

Oli, lepiej późno niż później Wink


A w tamtym tygodniu skończyłam herbaciarkę z sześcioma przegródkami. Miała być głównie biała i elegancka. U góry serwetka, na dole reliefy z pasty zmieszanej z akrylem.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Biało-szara herbaciarka - str.61 - abask - 07-21-2014

Bardzo, bardzo elegancka Smile Delikatna ale przez to świetna robota Wink