Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - DecouDream - 07-14-2014

No tak "Polska mistrzem Polski"... Rolleyes
Dzięki Dziewczyny Kisss


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - Virgo_777 - 07-14-2014

Jaaa!!!! Kolorki szalone jak szalone nastolatki są. Pięknie je połączyłaś. Wieko cudne.
Ale ten napis o mistrzu... nastoletni bardzo Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - DecouDream - 07-14-2014

Dzięki Virguś Smile
Tak sobie myślę, że im bardziej szalone i dziwne nastoletnie wybory, tym fajniejsza będzie to pamiątka za powiedzmy 20 lat Wink
Sama bardzo żałuję, że nie przetrwał mój zeszytowy album z idolami powycinanymi z gazet, gdzie na jednej stronie była stopa mojego ulubieńca, a w serduszku napis "Love is" Bag


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - Virgo_777 - 07-14-2014

Oj tak.. wspomnienia.
Ja do dziś mam 5 zeszytów z wierszami (mniej i bardziej poważnymi), złotymi myślami. Niektóre wręcz wycięte z książki (a feee...), wklejone i poozdabiane ramkami, niektóre przepisane własnoręcznie.. Młody powiedział, że jemu by się pewnie nie chciało, ale super są. Kiedyś było inaczej... Tym bardziej takie szalone pudełko za kilkanaście, albo kilkadziesiąt lat przywoła wspomnienia i nie jeden uśmiech.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - Merilon - 07-15-2014

Kurczę szalone te napisy Big Grin no ale zapewne wtajemniczone osoby będą wiedzieć o co chodzi Big GrinBig Grin kolory są fantastyczne !! jak tafla jeziora przy zachodzie słońca w ciepły letni dzień Rolleyes! taka była moja pierwsza myśl gdy je zobaczyłam Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - abask - 07-15-2014

Różne "chcenia" mają różni ludzie. Ja się niczemu już nie dziwię dlatego pudełko najbardziej na "TAK"
Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - DecouDream - 07-15-2014

Takie prawa młodości Punk

Virgo, pochwaliłabyś się jakimś wierszem (Lubię białe jakby co)
Mer, śliczne porównanie Heart
Haniu, klyent nasz pann Sleepy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - Virgo_777 - 07-15-2014

Grarutku, ja kiedyś przywiozłam wiatr z gór Smile Do dziś mam tę maleńką buteleczkę wypełniona wiatrem Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - Virgo_777 - 07-16-2014

Big Grin Nie wiem czy on tam jeszcze jest.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Miejsce na nasto Letnie wspomnienia, str.58 - apawlaczka - 07-17-2014

przepiękne kolory i mój ulubiony ważkowy motyw, rewelacyjna pracka. Jestem ciekawa co to za bejca dała taki efekt, zdradź proszę :-)