Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - DecouDream - 06-28-2014

Virgo i Oli, dziękuję Wam Smile

(06-27-2014, 10:48 PM)oli napisał(a): Super pudło!!!
Ale, ale - poproszę na przyszłość większe zdjęcia, bo tu kolażyk owszem, ale ja tej fajnej tabliczki to nie widzę i tyla :-)

To zamieszczę teraz dwie tabliczki z imieniem, trzecia (Remigiusz) jest w trakcie robienia:

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - Shanna - 06-28-2014

Transfer jak sie patrzy. Idealna dla faceta.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - Ginger - 06-29-2014

Artist Nie było mnie tu trochę a Ty droga DD szalejesz.Piękne serduszka dla milusińskich rozczulające.Skrzynia z makami zapierająca dech w piersiach.Gorąca jak Argentyńskie Tango.Sama bym taką chciała dostać.Faktycznie wygląda jak obraz ręcznie malowany.Skrzynia na wino dla faceta fantastyczna.Nie jeden biznesmen by chciał dostać dobre wino w takim pudle.Wspaniałe parce.Twój talent rozwija się jak burza. Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - DecouDream - 06-29-2014

Dorotko, doceniam komentarz i bardzo dziękuję!
Maaaadziu, aż mi się ciepło zrobiło po przeczytaniu Twoich słów Blush
dziękuję!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - Kruszyna - 06-30-2014

bardzo udany transfer, pięęęęękna skrzynka! Całości świetnie dopełnia wizytóweczka z imieniem. To też transfer? I ten błysk- kojarzy mi się z meblami na wysoki połysk Smile Bardzo tu pasuje , świetna praca!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - Erato - 06-30-2014

Wreszcie znalazłam czas, żeby tu wpaść i przyjrzeć się skrzynce na wino - nooooo, koncertowa robota, świetna! Transfer jak transfer, ale połączenie transferów z tymi jasnymi szablonami wygląda intrygująco. Kolorystyka, wykończenia narożników, wszystkie detale - bardzo smakowicie. Bra-wo! Clap


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - DecouDream - 06-30-2014

(06-30-2014, 11:15 AM)Kruszyna napisał(a): bardzo udany transfer, pięęęęękna skrzynka! Całości świetnie dopełnia wizytóweczka z imieniem. To też transfer?
Tak, też na lakier.
Dziękuję Happy

Er, bardzo mi miło i cieszę się, że Wam się podoba i dostrzegacie te detale Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - Zuza - 06-30-2014

Łał! Suuuper! Wcale się nie dziwię, że masz kolejne zamówienie! Idealny prezent dla faceta!


Resztę zaległości nadrobię jutro, bo u Ginger za dużo czasu spędziłam... Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - DecouDream - 07-01-2014

Dzięki Zuza i zapraszam Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - Zuza - 07-01-2014

No... Znowu kilka godzin na czytanie i oglądanie wątku... Oderwać się nie mogłam!
Dobrze, że wcześnie zaczęłam, bo by dziś obiadu nie było... Smile

Właściwie wszystkie Twoje prace mi się podobają - jedne bardziej, inne mniej, a niektóre (np. szkatułkę w maki, szkatułkę w ważki i kilka zakładek) to bym porwała i nie oddała nikomu! Pięknie łączysz kolory, serwetki pięknie wtapiasz w tła - tego najbardziej zazdroszczę, bo nie umiem, a bym chciała! I te dodatki - takie niby nic, a jednak...