Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - DecouDream - 06-26-2014

(06-26-2014, 08:31 PM)Vika napisał(a): Bezapelacyjnie udało Ci się zrobić męską rzecz Smile
Jestem na tak, nawet trzy razy tak - dla kolorystyki, dla transferu, dla wykonania.
Brawo!
Viko! Tyś cała moją inspiracją, i choć ta skrzynka ma się nijak do Twoich dzieł sztuki, bardzo doceniam Twoje zdanie. Gdy przygotowywałam się do "projektu skrzynka na wino", odszukałam i podglądałam Twoją kolażową tacę Happy

Mer, dziękuję Ci Smile
(06-26-2014, 08:44 PM)Merilon napisał(a): a te złotawe napis na bokach to to co to ?? bo chyba nie transfer.....
To wzór z szablonu kupionego na inspirello, podobnie jak te wygibasy. A to złoto, to Inka Gold.

(06-26-2014, 08:44 PM)Merilon napisał(a): jestem na tak dla eleganckiej męskości Big Grin
haha ja też Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - wiolka42 - 06-26-2014

Bardzo pomysłowo ją skomponowałaś . Dużo się na niej dzieje - ale wszystko z takim smaczkiem . Podoba mi się bardzo .


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - DecouDream - 06-26-2014

Wub


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - abask - 06-27-2014

Pudło na wino bardzo eleganckie i świetnie sie prezentuje Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - DecouDream - 06-27-2014

Dziękuję Reniu i Haniu (Haniu, wróciłaś!)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - gerda_w - 06-27-2014

WOW! Prawdziwie męskie pudełeczko, na męski trunek Smile Padam pod wrażeniem!
Mam dwa pytanka:
1) użyłaś dwóch odcieni bejcy, czy cieniowałaś innym środkiem?
2) jak odnajdujesz transferowanie na lakier? Ja jeszcze przed próbami Wink

Zachwycona pozostaję i czekam na więcej Cyklop


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - DecouDream - 06-27-2014

Gerdziu, bardzo dziękuję i kłaniam się w pas.
Ad 1 Użyłam 4 bejc: trzy wpadały w brąz, a jedna była w kolorze ciemnej zieleni. Dodatkowo użyłam Inki Gold w trzech kolorach (zieleń, niebieski i złoty) "smyrając" nią gdzieniegdzie.

Ad 2 Mam za sobą kilka prób transferu na lakier, początkowe nieudane, bo albo za szybko zaczęłam rolować, albo za bardzo moczyłam papier wodą. No tak jak wszędzie trzeba znaleźć umiar i dzięki próbom zyskać wyczucie. Dlatego takie niejednolite tło jak w tej skrzynce jest dobre, bo błędów nie widać Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - Merilon - 06-27-2014

(06-27-2014, 05:01 PM)DecouDream napisał(a): Mam za sobą kilka prób transferu na lakier, początkowe nieudane, bo albo za szybko zaczęłam rolować, albo za bardzo moczyłam papier wodą. No tak jak wszędzie trzeba znaleźć umiar i dzięki próbom zyskać wyczucie.

DD, no to mnie bardzo pocieszyłaś w tej chwili bo ja jestem jeszcze w fazie nieudanych prób i już zaczęło mnie to irytować troszkę....


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - DecouDream - 06-27-2014

Masz bejcę? Ja mam z nią dobre skojarzenia, bo na niej wyszedł mi pierwszy udany transfer na lakier. Bejca go tak wessała Wink Spróbuj surowe drewienko pobejcować, odczekać, by wyschło, polakierować miejsce na transfer i sam transfer. Przyłożyć, docisnąć. Poczekać z 1 min., zwilżyć palec i zacząć rolować.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - Virgo_777 - 06-27-2014

Trudno jest ozdobić coś w typowo męskim stylu. Tobie udało się to idealnie! Dużo elementów, ale pięknie skomponowane. A tabliczki z imieniem to już Twoja wizytówka.