Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Polne maki - szkatułka, str.51 - DecouDream - 06-22-2014

To w takim razie z niecierpliwością czekam na Twoje makowe kompozycje Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Polne maki - szkatułka, str.51 - DecouDream - 06-25-2014

Dziękuję Nat Happy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Polne maki - szkatułka, str.51 - Erato - 06-26-2014

I ja się przyłączam do zachwytów, bardzo malarska, śliczna! Na górze to jest tylko serwetka, czy domalowałaś tło dookoła?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Polne maki - szkatułka, str.51 - DecouDream - 06-26-2014

Szkatułka jest dość duża, serwetka starczyła jedynie na sam środek. Resztę domalowałam.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Polne maki - szkatułka, str.51 - gerda_w - 06-26-2014

Jejjjjjjuuuuuuu, śliczności widzę! Maki są tak naturalne, piękne i wdzięczne, że na bank zachwyt wywołają Cyklop Bejca, to fantastyczny wybór dla drewna. Bardzo mi się podoba ta herbaciarka na biżu Naughty
Ja własnie kończę makowy obraz. Leżał nieskończony taaaak dłuuugo, ale pod Waszym wpływem wena wróciła!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Polne maki - szkatułka, str.51 - DecouDream - 06-26-2014

Bardzo się cieszę, że polne maki skradły Wasze achy i ochy Wink

Teraz pokażę Wam skrzynkę na wino, o której już wspomniałam w wątku Pasady. Wypróbowałam na niej transferowanie na lakier (wreszcie!!). I tak jak niektóre z Was, użyłam vidaronu z połyskiem. Skrzynka na zamówienie, niby miałam na nią półtora tygodnia, ale koniec roku szkolnego, pracy masa, myślałam, że się wyrobię, a tu nie do końca szło wg planu. Polakierowałam ją gęstym jachtowym. Na szczęście zamawiająca pani była zachwycona, a jej koleżanka, gdy zobaczyła, powiedziała, że chce taką samą. Toteż teraz jestem w trakcie robienia podobnej dla Remigiusza (bo ta jest dla Pawła).
           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - asiek_71 - 06-26-2014

Szkatułka na biżuterię z motywem maków jest cudowna- wiko jak obraz- tło perfekcyjne. Pudełko na wino elenagancko-męskie-Brawo!!!Nie dziwę się, że teraz masz kolejne zamówienieSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - DecouDream - 06-26-2014

Asiu, dziękuję Ci za tyle miłych słów Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - Vika - 06-26-2014

Bezapelacyjnie udało Ci się zrobić męską rzecz Smile
Jestem na tak, nawet trzy razy tak - dla kolorystyki, dla transferu, dla wykonania.
Brawo!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Skrzynka na wino dla mężczyzny, str.53 - Merilon - 06-26-2014

No no no 100% męska ta skrzyneczka, naprawdę .... a te tabliczki z imionami to twoja specjalność - wychodzą Ci perfekcyjnie i są typowymi kropkami nad i Wink a te złotawe napis na bokach to to co to ?? bo chyba nie transfer..... a propos, gratuluję udanego transferu ! ja walczę z nimi od dawna ale na razie nic nie pokazuję bo efekty są marne Big Grin ale wracając do skrzyneczki to jestem na tak dla eleganckiej męskości Big Grin