Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Serducha dla małych brzdąców, str.49 - DecouDream - 06-07-2014

Haniu, Reniu i Virgo, dziękuję Wam. Bardzo się cieszę, że elementy wyglądają jak namalowane, pewnie dlatego, że dokładnie je wycięłam i wycieniowałam delikatnie.
Imiona z datami to transfery (na zmywacz), mogłyby być pewnie o bardziej regularnej linii, ale może dlatego też mogą się wydawać odręczne Naughty
Wszystko zostało zrobione w jeden popołudnio-wieczór (o 15:00 kupowałam serducha).
Nie ukrywam, że suszarka była mi wielce pomocna Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Serducha dla małych brzdąców, str.49 - Virgo_777 - 06-08-2014

No to teraz mi dałaś... Ślimak jestem dekupażowy Sad Ja nie zrobiłabym czegoś takiego w kilka godzin...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Serducha dla małych brzdąców, str.49 - DecouDream - 06-08-2014

Też tak myślałam dopóki potrzeba się taka nie pojawiła. Wszystko przed Tobą Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Serducha dla małych brzdąców, str.49 - Merilon - 06-08-2014

Jak zawsze same śliczności Smile serduszka boskie, szacun za tak szybkie wykonanie OhmyOhmy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Serducha dla małych brzdąców, str.49 - apawlaczka - 06-09-2014

śliczne serduszka :-) idealny prezent dla dzieciaczków na pamiątkę :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Serducha dla małych brzdąców, str.49 - DecouDream - 06-18-2014

(06-08-2014, 01:53 PM)Merilon napisał(a): Jak zawsze same śliczności Smile serduszka boskie, szacun za tak szybkie wykonanie OhmyOhmy
Dziękuję Dziewczyny Smile
Mer, gdyby Cię czas gonił też byś to zrobiła. Suszarka w dłoń i heja Wink


A teraz czas na coś nowego. Makowa herbaciarka, choć ta będzie szkatułką na biżuterię. Jest dość duża, bo ma 9 przegródek. Wnętrze i dół bejcowałam na zielono. Bejcę rozrabiałam w wodzie. Pierwszy raz kupiłam taką w proszku. Jest całkiem dobra. Mieszam ją w słoiku, zakręcam i służy do innych prac (np. do pudełka na wino, które niedługo pokażę).
Wierzch to serwetka wtopiona w tło, lakierowana najpierw na błysk, bo nie mogłam matem uzyskać gładkiej powierzchni i ostatnie dwie warstwy to mat. Po bokach cienka tasiemka. Wewnątrz owal "Skarby Ewy".

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Polne maki - szkatułka, str.51 - Virgo_777 - 06-18-2014

A czy wnętrze szkatułki zostawiłaś nie lakierowane ?
Całkiem przyjemna, tylko na moim monitorze chyba zbyt "wściekła" zielenią, ale to pewnie monitor.
Owal bardzo ładnie przetarty (przetarty?). No i przedni pomysł z tasiemką.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Polne maki - szkatułka, str.51 - DecouDream - 06-18-2014

(06-18-2014, 07:21 PM)Virgo_777 napisał(a): A czy wnętrze szkatułki zostawiłaś nie lakierowane ?
Całkiem przyjemna, tylko na moim monitorze chyba zbyt "wściekła" zielenią, ale to pewnie monitor.
Owal bardzo ładnie przetarty (przetarty?). No i przedni pomysł z tasiemką.
Virguś, wnętrze oczywiście zabezpieczyłam lakierem, ale nie chciałam, by się błyszczało. Zieleń nie wydaje mi się "wściekła". Kolory są żywe, nasycone, tak jak Grażynka nazwała "wiosenne", to już bardziej "wściekłe" wydają się być maki Smile

(06-18-2014, 07:22 PM)grarut napisał(a): Powiem Ci DD, że bardzo mi się podoba. Wiosenna bardzo, mimo ciemniejszego dołu. Naprawdę super robota. Brawo. :
Dziękuję Happy
(A dół to w rzeczywistości jaśniejszy jest)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Polne maki - szkatułka, str.51 - Virgo_777 - 06-18-2014

No widzisz DeDuś (Wink), mój monitor jest do bani.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Polne maki - szkatułka, str.51 - DecouDream - 06-18-2014

Nie szkodzi Thumbsup

(06-18-2014, 07:21 PM)Virgo_777 napisał(a): Owal bardzo ładnie przetarty (przetarty?). No i przedni pomysł z tasiemką.
Aaaa i jeszcze o owal pytałaś...
Owal z napisem najpierw wybejcowany, środek przetarłam papierem, by bledszy był, a kolory cieniowane pędzelkiem i brudnym palcem wskazującym Wink