Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - DecouDream - 05-25-2014

Madziu, rozpuszczalnikowego używam takiego:
   
Kupiłam go w Leroi Merlin. Nie miałam nigdy innego, więc nie mam z czym porównać, ale dla mnie jest ok. Polecam.
Piesków miałam dużo, gdy mieszkałam z rodzicami. Teraz został mi sentyment do nich, a ze zwierzaków mam tylko grubego królika (nie)miniaturkę Dexa. Przepiękne setery ma za to AlaJ. Słodziaki...
Trzymam kciuki za zdrowie Twojej mamy i za siły dla Ciebie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - Ginger - 05-25-2014

To ten sławny lakier na forum Smile. Na pewno go kupię. Zapewne będzie dobry do moich tac jak i do mebli ogrodowych jakie mam do odnowienia.Kupię na zapas jak będę wracać do dzieci i męża Wink. W dzieciństwie nasz dom był pełen psiaków.Teraz chodzę na spacery z psem mamy i słucham jej małego pieśniarza czyli papugi , która wyśpiewuje różne melodie.Nawet je remiksuje.Dziękuję za życzenia.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - DecouDream - 05-25-2014

Zanim nałożysz go na białą farbę, sprawdź "na brudno" czy koloru nie zmienia. Bo ja używam swojego tylko do ciemniejszych prac.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - Ginger - 05-25-2014

Ok...To znaczy , że żółknie?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - DecouDream - 05-25-2014

Jak tylko zaschnie to widać, że bezbarwny nie jest Sad


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - Merilon - 05-25-2014

Ajajaj.... ale słodka ta szkatułka Smile w pozytywnym znaczeniu tego słowa Wink bejca bardzo fajnie dobrana do koloru wieka, fajnie przyciemniłaś tą serwetkę, bardzo mi się ten efekt końcowy podoba. A kluczyk i kokardka w środku - to wiadomo - wisienka na torcie Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - Pasada - 05-29-2014

I ja przeglądam i przeglądam, jestem tu drugi raz i nie napisałam jak bardzo mi się podoba??? No niemożliwe po prostu ;o)) Świetnie te cieniowanie Ci wyszło, fenomenalnie dobrałaś kolor farby, ja ciągle mam z tym problem, więc na razie staram się tego unikać ;o)) A ta kokardeczka w środku z kluczykiem to faktycznie jak wisienka na torcie, nie wiem czy bym na coś takiego wpadła ;o))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - Erato - 05-29-2014

Bardzo malarsko i trójwymiarowo wyszło to wieczko, brawo! I te wszystkie smaczki, reliefki, kokardka, bardzo wypieszczone. Super!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - Virgo_777 - 05-29-2014

Jachtowy V33 żółknie bardzo. Właściwie jest bursztyny. Myślę, że niebieski kolor byłby po nim zielony.
Kiedyś zdjęcie wydrukowane za czarno-białej drukarce zmalowałam tymże (tak z 10 warstw) i wyszła mi super ciemna sepia.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - Ginger - 05-30-2014

Virgo...chyba sobie wypróbuję ten jachtowy na pracach ,które bym chciała by wyglądały na postarzane.Naprawdę podoba mi się ta wizja.