Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje si? na forum: Różana szkatu?ka, str.45 - apawlaczka - 05-23-2014

Całość super pomysł i bardzo ładne wykonanie, wielki plus za pomysł z kluczykiem na kokardce w środku. Dałabym inny odcień bejcy, ale w sumie tak też jest fajnie. Podobają mi się te kolorystycznie dobrane do serwetki cieniowania na kantach wieka, super Ci to wyszło.


RE: DecouDream pokazuje si? na forum: Różana szkatu?ka, str.45 - Virgo_777 - 05-23-2014

Aaaaa... widzisz..!
Ja nie widziałam Sad
A tu ład, skład i logika. No! Big Grin


RE: DecouDream pokazuje si? na forum: Różana szkatu?ka, str.45 - DecouDream - 05-24-2014

Aniu, Grarutku, Natabusku, Oli dziękuję Heart

(05-24-2014, 12:22 AM)grarut napisał(a): A mnie najbardziej urzekł ten kluczyk na różowej kukardce Tongue
Myślę, że mama emerytka, choć nie wiem co to ma do rzeczy Sad będzie bardzo zadowolona z prezentuSmile
Grażynko, zawsze gdy przyjmuję zamówienie, pytam m.in. o wiek osoby, dla której mam coś zrobić. Bo inaczej komponuję pomysł dla dziecka, a inaczej dla nastolatki czy osoby dojrzałej. Tutaj postawiłam na róż i to miejscami dość mocny, stąd moje zastanowienia Smile No mnie się on tutaj akurat podoba, pałam ogromną nadzieją, że tej mamie się spodoba...

Dziewczyny, co do bejcy, bo niektóre z Was mają tu różne myśli, to powiem Wam tak: mi kliknęło ;P
Brąz bejcy jest bardzo elegancki i dodałam ten kolor również na wieku.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - Shanna - 05-24-2014

Szkatulka piekna. Ten relief na boku wydaje sie ciut za rozowy, ale moze w innym swietle pasuje i jest ok.
Kluczyk to mily dodatek.
Bardzo ladne kolory.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - abask - 05-24-2014

I mnie się spodobał kluczyk na kokardce Wink))
całość także ślicznie wygląda Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - craftingbydominique - 05-24-2014

Bardzo ladnie wszystko skomponowane, calosc smakowita i to bardzo! Ten roz wcale nie przeslodzony, pudrowo-vintageowy Smile, w sumie; przesliczny prezent!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - Vika - 05-24-2014

Wszystko powiedziane zostało, więc ja tylko się podpisuję Smile
Jestem na tak!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - Ginger - 05-24-2014

Trochę tu nie zaglądałam.Doszłam do wniosku,że czas na wizytację . Szkatułka dla młodej Poganki urzekła mnie jak i wszystkich swoim błyskiem.Ja nie umie nadal lakierować i nie wiem kiedy się to zmieni.
Różana szkatułka dla emerytki ucieszyłaby i piętnastolatki. Brązowa bejca do różu mnie pasuje.Nie jest przesłodzona.To jak ja w różowych kieckach Wink .Co do dopasowywania szkatułek do wieku to czasem można się przejechać...Ważne to jest oczywiście ,ale często ważniejsze preferencje. Twoje prace sa coraz piękniejsze i coraz bogatsze. Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - DecouDream - 05-24-2014

Dorotko, żebyś Ty widziała, jaki ten relief był różowy na początku... Huh Spatynowałam go, ściemniał i skomponował się z wiekiem, gdzie były różne odcienie różu. Na żywo to dość ładnie współgrało.
Haniu, cieszę się i dziękuję Smile
Domi i Viko, miło mi bardzo że i Wam się podoba Smile
Madziu, fajnie Cię znów "widzieć" na forum. Cieszę się, że znalazłaś czas. Jesteś jeszcze u mamy czy wróciłaś na wyspę? Dziękuję Ci za komentarz i miłe słowa. A co do błysku na szkatułce świetlanowej, to naprawdę dwie lub trzy warstwy lakieru rozpuszczalnikowego robią robotę. Minus taki, że pędzle trzeba myć w rozpuszczalniku i śmierdzi Dry


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różana szkatułka, str.45 - Ginger - 05-25-2014

DD nadal jestem w Polsce.Nie mam pojęcia kiedy wrócę do Anglii gdyż moja mama wymaga teraz intensywnej opieki 24x24h. Ciocia mi pomaga. Gdy mama śpi albo sobie coś ogląda ,to ja sobie mogę korzystać z jej komputera.Zamówiłam sobie papiery do decoupage.Może któregoś dnia się przejdę do budowlanego i poprzeglądam lakiery i inne duperele.A jakiego rozpuszczalnikowego używasz?Czytałam gdzieś ,ze masz pieski...Jakie? Ile tego szczęścia teraz masz w domu?jak ja dawno nie widziałam szczeniaczka. Smile