Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - gofira - 05-19-2014

połysk na wieku pierwsza jklasa - całość fajna tylko coś ten napis jakiś taki hmmm a może ię czepiam sama juz nei wiem


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - DecouDream - 05-19-2014

(05-19-2014, 08:59 AM)Vika napisał(a): Doskonały mat ma lakier Fluggera (to ten z liczbą 20), wystarczy jedna warstwa, w dodatku ma konsystencję żelu i doskonale się nakłada.
No i jest jeszcze wosk matowy Renesansu - specyfik genialny Smile
Gdy mi się skończy CraftLine pewnie kupię Fluggera. Dzięki Vikuś za rady :*

(05-19-2014, 10:09 AM)Merilon napisał(a): oj nie bylo mnie kilka dni na forum (remont salonu Big Grin ) i takie zaległości mam ! też pochwalę połysk, gdyż pierwsze co pomyślałam to "jacie, ale się pięknie błyszczy, jak tafla wody!" szkatułeczka oczywiście przepiękna Smile
p.s. a ten lakier jachtowy kupię w zwykłym budowlanym ?? dlaczego akurat tego użyłaś ?? Smile
Tak, w budowlanym, ja kupiłam w Leroy Merlin. A użyłam jachtowego, bo nie jest wodny. Sporo bitumenu nałożyłam, a na niego powinno kłaść się lakier niewodny.

(05-19-2014, 10:13 AM)gofira napisał(a): połysk na wieku pierwsza jklasa - całość fajna tylko coś ten napis jakiś taki hmmm a może ię czepiam sama juz nei wiem
Gofi, wiem wiem. I też się zgadzam Smile Gdybym robiła ją jeszcze raz lub gdybym mogła cofnąć czas, napis byłby prosty i elegancki.
Jako że dziewczyną jest czternasto lub piętnastolatka, nie jest tak źle Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - Virgo_777 - 05-19-2014

(05-19-2014, 08:59 AM)Vika napisał(a): Doskonały mat ma lakier Fluggera (to ten z liczbą 20), wystarczy jedna warstwa, w dodatku ma konsystencję żelu i doskonale się nakłada.
No i jest jeszcze wosk matowy Renesansu - specyfik genialny Smile

Vika, a Tobie Flugger nie płata psikusów? Czy to znowu pech mój?
Jak już nie spłata to jest fajny w dotyku.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - Vika - 05-19-2014

Słońce, a skąd informacja, że bitum należy lakierować lakierem niewodnym?
Przyznaję, że pierwsze słyszę Unsure...
bitumu używam nałogowo od lat i lakieruję wodnym zawsze i wciąż Wink2

_______________________________________________

Virgunia, a o jakich psikusach mówisz?
Ja się z nim lubię bardzo Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - DecouDream - 05-19-2014

Naprawdę? A ja już kilka razy się spotkałam z tym, że lepiej niewodnym, bo się nie rozpływa i tak zazwyczaj robię Biggrin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - DecouDream - 05-23-2014

A to szkatułka wykonana na zamówienie z okazji Dnia Matki. Owa mama jest już emerytką i mam nadzieję, że jej się spodoba.
Dół wyglądał trochę nijako, więc odbiłam silikonowy stempel pomalowany różowym akrylem. Wzór jednak był za jasny i przetarłam go patyną. Tak wygląda całość:

       


RE: DecouDream pokazuje si? na forum: Różana szkatu?ka, str.45 - wiolka42 - 05-23-2014

Bardzo słodka taka różowa . Wieko to serwetka po całości - to jest pytanie shift mi fiksuje.


RE: DecouDream pokazuje si? na forum: Różana szkatu?ka, str.45 - DecouDream - 05-23-2014

Dzięki ReniuSmile WioluSmile

(05-23-2014, 08:45 PM)wiolka42 napisał(a): Bardzo słodka taka różowa . Wieko to serwetka po całości - to jest pytanie shift mi fiksuje.
Smile Różowy pasek u dołu wieka oraz wazon z kwiatami to serwetka. Reszta potapowana.


RE: DecouDream pokazuje si? na forum: Różana szkatu?ka, str.45 - Virgo_777 - 05-23-2014

Zaglądam tu trzeci raz, żeby popatrzeć na szkatułkę. te zawijaski fajne są. Wypełniają dół.
Nawet te różowości grają. Ale zachodzę w głowę co to za znaczek na dole wieka?
I chyba troszkę szkoda, że róże górą przycięte Sad
Ale czy ja powinnam mieć jakieś uwagi...? właśnie spierdaczyłam swoją szkatułkę Sad


RE: DecouDream pokazuje si? na forum: Różana szkatu?ka, str.45 - DecouDream - 05-23-2014

Virguś, pewnie chodzi Ci o dziurkę od klucza:
   
Stąd też kluczyk w środku Wink

A cała serwetka wyglądała tak: