Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mbc, str.38 - DecouDream - 05-16-2014

Miałam kilka dni, a raczej wieczorów, na zrobienie szkatułki dla dziewczyny o niezwykłym imieniu: Świetlana Smile
Góra to serwetka przyklejona na żelazko, tło zmieszane farby akrylowe, imię przetransferowane na zmywacz, ważkowe reliefy z tyłu, po bokach i w środku - pasta wymieszana z farbą, całość postarzana płynną patyną, lakier wodny wewnątrz i jachtowy na zewnątrz.
Zdjęcia tym razem robiłam sama na szybko telefonem Sadwalk
   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - craftingbydominique - 05-16-2014

Serdeczne zyczenia urodzinowe zasylam, troszke spoznione, ale ostatnio wszystko u mnie na opak Smile. Sto lat!
Zerknelam na ikone, tak jak nie przepadam zazwyczaj, to ta ma nieziemski klimat, a postarzenie na szostke! Idealnie wtopiony motyw w tlo, no swietna jest po prostu.
Pudelko dla swietlnej dziewczynki (faktycznie imie niezwykle, ale bardzo sympatyczne, jak z filmu fantasy Smile), urokliwe, choc ja nie przepadam za motywami dzieciecymi.. jeszcze Smile. Wykonanie oczywiscie tip top.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - DecouDream - 05-16-2014

Dominiko, jest mi szalenie miło za Twój komentarz, zwłaszcza, że jestem fanką Twoich prac, a zwłaszcza tego jak umiejętnie i pięknie żonglujesz technikami.
Za życzenia bardzo dziękuję Happy
A za dziecięcymi motywami zaczniesz przepadać, gdy Twoi chłopcy będą zamawiać u mamy prace dla siebie, a potem się będą nimi cieszyć Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - abask - 05-16-2014

Ślepa Hania Sad
Wszystkiego naj, naj Wink))

Pudełko jest cudne. A jaki błysk! Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - DecouDream - 05-16-2014

Haniu, całe światło z okna wpadło mi na to zdjęcie Wink
Dziękuję za życzonka Cheers


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - Vika - 05-16-2014

Bardzo słoneczne, łąkowe, zielono-koniczynko-szczęśliwe pudło Smile
Świeta na pewno będzie szczęśliwa!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - Virgo_777 - 05-16-2014

Ło jojoj... błysk niemożebny. A jaka ważka... Wink Ładne pudełko.
Imię takie osobliwe - prawdziwe? Takie z aktu urodzenia?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - DecouDream - 05-16-2014

(05-16-2014, 05:32 PM)Vika napisał(a): Bardzo słoneczne, łąkowe, zielono-koniczynko-szczęśliwe pudło Smile
Świeta na pewno będzie szczęśliwa!
Mam taką ogromną nadzieję, że wpisałam się w jej gusta, bo dziewczyny osobiście nie znam. Dowiem się pewnie w środę.

(05-16-2014, 06:38 PM)Virgo_777 napisał(a): Ło jojoj... błysk niemożebny. A jaka ważka... Wink Ładne pudełko.
Imię takie osobliwe - prawdziwe? Takie z aktu urodzenia?
Tak, najprawdziwsze. Gdy pierwszy raz usłyszałam jej imię, to pomyślałam, że zamawiana szkatułka ma być świetlana, już się miałam dopytywać czy chodzi o brokat czy obrazki z gwiazdami Blink
Wiem też, że Świetlana pochodzi z arystokratycznej rodziny, jej ojciec ma na imię Gniewomir, a brat Warcisław Thumbup


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - Virgo_777 - 05-17-2014

No imiona jak z czasów Mieszka I, albo jeszcze dawniejszych nadawane przez lud zamieszkujący lasy i bory. Baśniowe wręcz Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Świetlana - szkatułka na szczęście, str.42 - DecouDream - 05-17-2014

Dzięki Dziewczyny, to zasługa lakieru jachtowego Smile
Tak Oli, to jest ten odpowiednik Swietłany, ale Świetlana wymiata Wink

Virgo, no a Warcisław - jej brat, nieźle. Przynajmniej mama (lub szkoda, że mama) ma "normalne" imię.