Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mbc, str.38 - DecouDream - 04-29-2014

Dorotko, jak mi szalenie miło, że pamiętałaś Smile
Abaskowa Haniu, dziękuję Blush

Proszę się częstować Cool
[Obrazek: tort-weselny-kokarda-4.jpg]
[Obrazek: drinks_2-t2.jpg]
[Obrazek: misie_zelki_320.jpg]


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mbc, str.38 - Erato - 04-29-2014

Oo, tort i żelki Big Grin Droga Marzycielko, życzę Ci samych wspaniałych marzeń i pomysłów, no i oczywiscie ich realizacji! Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mbc, str.38 - DecouDream - 04-29-2014

Eratko i Renatko, dzięki Heart
...żelki żelki dla wszystkich Cool


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mbc, str.38 - Pasada - 04-30-2014

I ja się dołączam do życzeń wszystkiego DDobrego ;o))
Dodaję też kwiaty od razu w wazonie cobyś się nie musiała fatygować i wodę nosić ;o)))

   


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mbc, str.38 - DecouDream - 04-30-2014

Natabusku, bardzo Ci dziękuję, wiele radości sprawił mi Twój komentarz Heart
Mery i Pasadko, i Wam dziękuję za piękne urodzinowe życzenia. Dziś zauważyłam jedną zmarszczkę więcej Wink
Mery, kwiaty pachną tak, że aż w Krakowie czuć Cool Pasadko, myślisz o wszystkim! :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mbc, str.38 - DecouDream - 04-30-2014

Eh, Grażynko, jak mi miło na sercu się zrobiło... Smile Ikona już u właścicielki, więc ja jej zabezpieczać już nie muszę Big Grin
I za kwiaty dziękuję. Choć Mężu się starał, to go blaskiem kwiatów przebiłaś Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mbc, str.38 - Kruszyna - 05-02-2014

taka ikona wisiała w domu mojej Babci. Jak zobaczyłam Twoją to myślałam, że to ta sama! Cudna jest i taka prawdziwa.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mbc, str.38 - DecouDream - 05-04-2014

Mery, to prawda z MatkąBoskąCzęstochowską. Dzięki Ren Smile

(05-02-2014, 04:04 PM)natabus napisał(a): Kurcze znowu coś przegapiłam, serdeczne życzenia przesyłam.
PS. Grażka Ty o jakich zmarszczkach prawisz kochana?
Natabusku, to o moje zmarszczki na licu chodzi, bo ostatnie życzenia miały związek z moimi którymiśtam urodzinami Wink

(05-02-2014, 06:02 PM)Kruszyna napisał(a): taka ikona wisiała w domu mojej Babci. Jak zobaczyłam Twoją to myślałam, że to ta sama! Cudna jest i taka prawdziwa.
Kruszynko... bardzo Ci dziękuję za komentarz. Niezmiernie mi miło, że efekt Wam się podoba.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mbc, str.38 - DecouDream - 05-04-2014

Nie dziwię się, używam skrótów nie wiadomo jakich Bag
(aż se nowej ikonki użyłam Naughty)


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mbc, str.38 - DecouDream - 05-05-2014

Naughty