Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - DecouDream - 04-23-2014

Virguś, tak czy siak, cieszę się, że to moja dawka różu podeszła Ci jakoś Big Grin
Natabusku i Grażynko, dziękuję Wam, lżej mi na duszy, gdy wiem, że i Wam się podoba Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - apawlaczka - 04-23-2014

śliczna praca, gdybym była 10-latką piszczałabym z radości. Fajnie dobrałaś kolory i czcionkę do motywu króliczka. Kolor cukierkowy jak nie wiem i jednocześnie mega dziewczyński, fajnie zmieszałaś kolory farb :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - DecouDream - 04-27-2014

Aniu Heart bardzo Ci dziękuję.

A ja znów "w ikonach siedzę" Wink Tę również zrobiłam na zamówienie, większość zapewne rozpozna: wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. Stara deska, bitumen, patyna, inka, złocenia, pasty. A zabezpieczam głównie lakierem do metalu Rolleyes

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mtc, str.38 - asik1979 - 04-27-2014

Raczej nie gustuje w ikonach i pewnie nigdy sama zadnej nie zrobię, ale jak zobaczyłam tą, to miałam ochotę wykrzyknąć "Matko Boska!" jest piękna! naprawde wspaniała praca Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mtc, str.38 - wiolka42 - 04-27-2014

Matka Boska wyszła cudnie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mtc, str.38 - Vika - 04-27-2014

Świetna praca!!
Jestem pod wrażeniem warsztatu (o zdjęciach nie wspominając Smile), przygotowania deski, kolorystyki i w ogóle wszystkiego!
De-De jesteś królową ikonową Smile
Brawo!!!!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mtc, str.38 - DecouDream - 04-27-2014

Matko Boska! Asiu, Violu, miło mi ogromnie, że Wam się podoba Smile
Vikaaa... Shy całam zawstydzona... Dziękuję. Dziękuję. Dziękuję...
A zdjęcia mój osobisty fotograf robi Mężu. I on dziękuje za docenienie (cieszy się jak dzieckoCool )


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mtc, str.38 - apawlaczka - 04-27-2014

ooooo Matko Boska pięknie wykonana ikona. DD planuję wykonać na urodziny dla mojego szefa Ikonę z Jezusem, będę się odzywać bo nie mam o tym pojęcia :-) Mistrzyni ikon bez dwóch zdań!!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mtc, str.38 - DecouDream - 04-27-2014

Aniu, służę pomocą Smile
Dziękuję Wam!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona na starej desce mtc, str.38 - Virgo_777 - 04-28-2014

Kurczę, ikony to dla mnie abstrakcja. Twoje wyglądają tak naturalnie, na stare.
Piękna i tajemnicza, budzi taki... respekt...? (nie wiem jak to ująć)