Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - DecouDream - 04-22-2014

Bardzo Wam dziękuję Dziewczyny.
Mam cichą nadzieję, że Pati zarazi się ode mnie Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - DecouDream - 04-22-2014

Reniu, kochana jesteś, dziękuję Smile
Bardo lubię takie cieniowania na tle, przenikające się kolory, zazwyczaj po wyschnięciu wszystkiego muszę nanieść jeszcze poprawki.

Pamiętacie dwa pudełka dla chłopców z kropkami, jeden z piratem a drugi z samolotem (str. 11 tu: skropkowany pirat i samolot)? Tam, radziłyście mi, bym przy nasyconym kolorami wierzchu nie robiła bladego białego dołu. Posłuchałam Shy


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - Erato - 04-22-2014

Śliczne to pudełko, wykonanie na tip-top. Jestem pod wrażeniem transferu, taki czyściutki, nigdzie nic nie rozlane, nie rozmazane, farba nie wyżarta, super!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - DecouDream - 04-22-2014

Eratko, fajnie, że Ci się podoba Smile
Kiedyś próbowałam transferu na nitro i właśnie wtedy transfer rozmywał się, a rozpuszczalnik wyżerał farbę. Teraz stosuję lżejszy zmywacz do paznokci z rossmanna, a jeśli coś nie odbije się odpowiednio, podmalowuję cienkim pędzelkiem.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - Virgo_777 - 04-22-2014

Kur...czaczki, niby różowe, a bardzo przyjemne dla oka. I te cienie na dole. Super są.
Jak widać róż nie musi być irytujący.
Całość bardzo fajnie skomponowana.
Z przykrością Wink stwierdzam, że mnie się podoba !!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - Shanna - 04-22-2014

Zajaczek bardzo wesoly. Pudelko idealne dla ksiazniczki.
A skoro juz pannica pytala co i jak to jeszcze ja wkrec w to i bedziesz miala konkurencjeSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - Pasada - 04-22-2014

Naprawdę cudne te pudełeczko, takie powiedziałabym czyściutkie. Nic Ci tam nie kapnęło gdzie nie trzeba, nic się nie zamazało ani nie rozmazało i w ogóle ;o))) Dudo ;o)
Chusteczka do dostania w Empiku ;o)


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - asik1979 - 04-22-2014

śmiechowy ten kłóik Big Grin Big Grin oczywiscie w pozytywnym tego słowa znaczeniu Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - DecouDream - 04-22-2014

Virgo, proszę, proszę - spodobał Ci się róż Cool
Dorotko, chciałabym, by z tej mąki był chleb Rolleyes
Pasadko, dziękuję Ci Smile Tak, królik z empiku.
Asiku, i mnie ta gęba zauroczyła Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - Virgo_777 - 04-22-2014

>>>Virgo, proszę, proszę - spodobał Ci się róż Cool<<<
No jeszcze nie każdy, nie każdy...
W tym wydaniu jest.. do łyknięcia Wink
Oczywiście z przykrością... Smile Big Grin
(a może z zazdrością... tak troszku, troszku tylko Wink)