Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - DecouDream - 04-21-2014

(04-21-2014, 11:09 PM)malola napisał(a): Jak nie jesteś jajeczna jak jesteś !!!
Pozwolę sobie przysposobić ten komentarz jako komplement Shy


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - Pasada - 04-22-2014

Decou aż Ci zazdraszczam takiego sklepu, już po tym co widać na internecie, wiem że ciężko by mi było z niego wyjść bez zakupów ;o))
A ta Maya Gold to wychodzi na to, że to taka bardziej rozrzedzona inka, właściwości takie same lub podobne.
Pewnie kupię, nie no na pewno kupię, ale ostatnio sama siebie biję po łapkach : "Nie Ula nie potrzebujesz tego, nie w tej chwili, odwróć głowę i popatrz co tam mają na tym kolejnym regale,
ale tego też nie potrzebujesz, a najlepiej od razu wracaj do domu" ;o))


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - DecouDream - 04-22-2014

(04-22-2014, 02:00 AM)Pasada napisał(a): Pewnie kupię, nie no na pewno kupię, ale ostatnio sama siebie biję po łapkach : "Nie Ula nie potrzebujesz tego, nie w tej chwili, odwróć głowę i popatrz co tam mają na tym kolejnym regale,
ale tego też nie potrzebujesz, a najlepiej od razu wracaj do domu" ;o))
Znam to dokładnie Big Grin Wolę nie myśleć, ile wydałam tylko w tamtym sklepie...
Tłumaczę to sobie tak, każde hobby kosztuje Cool

Ciekawe czy ktoś jeszcze próbował mayę gold.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - DecouDream - 04-22-2014

To szkatułka zrobiona na zamówienie mojej 10-letniej siostrzenicy i jednocześnie wielkanocny prezent. Miał być króliczek i jej imię.
Górę przykleiłam na żelazko, dół pomalowałam kilkoma kolorami farb, transfer na zmywacz. Zapinka została pomalowana inkami: niebieską i fioletową, zabezpieczonymi matowym lakierem w sprayu.
Patrycja widziała już kilka moich prac, ale dopiero po otrzymaniu tego pudełka, zaczęła pytać jak ja to robię. Jak się ucieszyła, gdy dowiedziała się, że ona też ma w domu vikol Smile

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - abask - 04-22-2014

Aleś świetne to pudełeczko Wink)) Zajączek jest milusi Wink))
A z tym wikolem to się aż uśmiechnęłam bo sobie wyobraziłam jakie miała wypieki, gdy to mówiła Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - asiek_71 - 04-22-2014

No przesłodki zając na tym pudełkuSmile Super wykonane - sama nie pogardziłabym takim pudełeczkiemSmile Podziwiam biel w środku, bo ja ostatnio jak lakierowałam to biel farby przeistoczył się w coś żółtawego i bardzo mi się to nie spodobało-bo jak lakierować do tafli jak żółknie biel? A u Ciebie śnieżnobiały kolor i na dodatek lakier jak tafla-hm......


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - Merilon - 04-22-2014

Słodziak z tego króliczka Big Grin siostrzenica na pewno była zachwycona tym pudełeczkiem ! skoro ja stara baba sie zachwycam to co dopiero 10-letnia dziewczynka Wink btw....DD dzięki za namiary na ten sklep, gdy będę w Krk a wybieram się tam niebawem to tam na pewno nie omieszkam zajrzeć Big Grin !


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - Vika - 04-22-2014

Bardzo smaczne pudełeczko Smile
Już sobie wyobrażam jaką frajdę sprawiłaś Patrycji, no i może zaraziłaś ją decouwirusem....


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - Merilon - 04-22-2014

"obawiam" się, iż mając taką ciocię i oglądają takie ładne prace, mała jest już "skazana na decoupage" Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - szkatułka z królikiem str.35 - gofira - 04-22-2014

różowy to nie jest kolor mojego życia dlatego tym bardziej stwierdzam, że dobra robota bo tutaj nie dość że nei przeszkadza to nawet tak dobrze i miło się patrzy
a no i najważniejsze - fajowy wzór