Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - apawlaczka - 04-19-2014

obie pisanki bardzo ładne, a tabliczka prześwietna, duży plus za sposób ułożenia motywu, podoba mi się bardzo :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - Ginger - 04-19-2014

DD najpierw podziwiałam zakładki.Są przepiękne!Bardzo..bardzo mi się podobają.Ja jajcarą jestem ale powiem Ci,ze te Twojej jajeczka mi się podobają.Motylkowe najbardziej.Kolorystyka,pomysł,wykonanie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - DecouDream - 04-19-2014

Reniu, Aniu i Madziu, bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - mirandatb - 04-19-2014

...że motylkowe jajo cudne to wiesz i tabliczka udana też...
Nawet gdybym bardzo chciała znaleźć dziurę w całym to za żadne skarby nie znajdę.
Ważki, motylki, pszczółki, biedronki lubię szalenie. A w fioletach lub turkusach to już w pełni bajka. Świetnie wyszły te kropy na jajku. Za pomysł należy Ci się nagroda.
Tabliczka ładnie przyciemniona na brzegu będzie większą ozdobą w doniczce niż same ziółka.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - Shanna - 04-19-2014

Motyl sliczny. A taka tabliczka, a wlasciwie mnostwo tabliczek to by mi sie przydaloSmile Super wykonanie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - Pasada - 04-20-2014

Śliczne te turkusy i motyl z tym krakiem tak fajnie się komponuje.
Widzę, ze te turkusiki modne jakoś takoś, co chwilę któraś z Was pokazuje jakąś pracę z turkusami.
Ja nie mam nic co by szło choćby w stronę takiego koloru, ani chusteczki ani farbki ani ani... nic. ;o)


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - DecouDream - 04-21-2014

Mirando, kochana jesteś, dziękuję Ci Smile Ja to chyba ważki kocham najbardziej. Piękne stworzenia, takie królewskie. Ostatnio robiłam szkatułę z tymi owadami, ale mam już w pragnieniach coś innego ważkowego, ale chciałabym, by były to przetransferowane ważki tym razem.
Dorotko, już pisałam w którymś wątku, że mam problem z dobrym światłem w mieszkaniu i mi bazylia nie chce za bardzo rosnąć. Ani bazylia, ani inna reszta. Teraz, gdy przyszła wiosna i jest cieplej, trzymam ją na balkonie. Dla niej specjalnie zrobiłam tę tabliczkę. Ach, uwieeeelbiam jej zapach. A spaghetti aglio olio con peperoncino ze świeżą bazylią - baaaajka... W planach mamy zmianę mieszkania na domek, więc wtedy będę mieć mnóstwo ziół i tyleż tabliczek, więc gdy będę robić dla siebie, będę pamiętać i o Tobie Wink
Pasadko, w turkusach to się chyba tu na forum zakochałam Smile Dla tej miłości kupiłam zieloną i niebieską inkę oraz szmaragdową mayę gold. Z zazdrości chciałam popełnić swój własny turkus Wink Choć ja to płotka jestem. Gdy się zanurzysz głębiej w wątki Dziewczyn, od razu wyhaczysz, które to Królowe Turkusów są Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - Vika - 04-21-2014

Superaste turkusowe jajco!
Turkus jest the best!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - Pasada - 04-21-2014

Decou dream co to jest szmaragdowa maya gold?
O inkach słyszałam, nawet chciałam zaszaleć na stronie (jakaś z USA) i sobie zakupić, ale jak zobaczyłam koszty przesyłki ponad drugie tyle , to się wstrzymałam ;o)) (10 kolorków w małych opakowaniach kosztowałoby mnie około 200 zł)


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - DecouDream - 04-21-2014

Kto jak kto, ale Ty Vika umiesz radzić sobie z turkusem, zwłaszcza jako dodatkiem w swych mrocznych tworach Smile

Pasadko, inkę kupuję w moim ukochanym sklepie w Krakowie, gdzie jest chyba wszystko Smile
Na szczęście sprzedają również przez internet:
tuluz.pl Ja kupowałam swoje inki chyba w grudniu lub styczniu i wtedy były tańsze, bo płaciłam 16,70zł.
Tam też natknęłam się i kupiłam tę szmaragdową mayę gold. Jest piękna! Maye mają inną konsystencję, warto spróbować.

Chciałam zamieścić Ci linki, ale system odrzuca mi takiego posta, twierdzi, że to spam. Nie będę z nim dyskutować Wink
W każdym razie, jeśli wejdziesz na tuluz.pl i skorzystasz z wyszukiwarki, na pewno znajdziesz.

A tu filmik znalazłam:
Maya Gold na youtube