Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - Pasada - 04-16-2014

Zakładki pierwsza klasa, a cieniowanie i ten fiolet powaliły mnie na kolana, szczęka opadła i mucha wleciała ;o))
I nigdy nie myślałam o robieniu zakładek, ale muszę zacząć myśleć ;o)


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - AlaJ - 04-17-2014

DecouDream jestem pod wrażeniem ikon. Deski przecudne a i wykończenie... Przyglądam się, przyglądam i rozbieram wzrokiem na części pierwsze! Utalentowane masz paluszki i duszyczkę Smile
Pudełko z ważkami takie elfowe, kocham ważki , a tu jeszcze w oprawie jakiej! Smile
A zakładkę którąś skradnę, tylko nie wiem jeszcze którą bo wybór ciężki... muszę się zastanowić Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - DecouDream - 04-17-2014

Dziewczyny kochane, bardzo Wam dziękuję Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - Virgo_777 - 04-17-2014

(04-16-2014, 06:17 PM)Pasada napisał(a): Zakładki pierwsza klasa, a cieniowanie i ten fiolet powaliły mnie na kolana, szczęka opadła i mucha wleciała ;o))
I nigdy nie myślałam o robieniu zakładek, ale muszę zacząć myśleć ;o)

Eeee, już nie myśl. Rób ! Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka s.33 - DecouDream - 04-18-2014

Jajeczna to ja raczej nie jestem, wolę chyba oglądać Wasze przecudne pisanki.
Popełniłam ich w sumie aż trzy Wink Jedną fioletową z koronką ostatnio pokazywałam, a teraz dwie powiedzmy, że turkusowe. Pierwsza ze styropianu, druga z drewna.
Dodaję jeszcze tabliczkę na bazylię.
               


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - wiolka42 - 04-18-2014

Ładne turkusiki zwłaszcza ten motylkowy . Pozwolę sobie go zachylić Wink.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - abask - 04-18-2014

Skromne i bardzo urokliwe Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - Merilon - 04-18-2014

Piękne oby dwie pisaneczki, ale jeśli można to ja porywam tą z kokardką gdyż jest naj naj Smile super wygląda połączenie tej czarnej koronki z tą turkusową kokardką Smile Tabliczka też fajowa Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - Virgo_777 - 04-18-2014

No, motylek już zagarnięty, ale i tak najfajniejszy... był... Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - dwie pisanki i tabliczka str.33 - DecouDream - 04-18-2014

Haniu, Oli i Natabusku, dziękuję Shy
Wiola, niech Ci motylek dobrze służy Wink
Merilko, nie zdziwiło mnie, że zajumałaś tę z kokardką Big Grin
Grażynko, jak mi miło, że tabliczka na zioło wpadła w Twoje ręce Smile