Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - Virgo_777 - 04-13-2014

Wysypka udana bardzo. Sporo faktycznie i ładne są nooo... Magnoliowa i ta z damulką najbardziej jakoś mi w ślep wpadły - nie wiem sama która wygrywa.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - Virgo_777 - 04-13-2014

Fioletowa dla mamy jest Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - Merilon - 04-13-2014

Ale ich dużo Smile i wszystkie takie ładniutkie, staranne....i te przeurcze dodatki Smile mnie urzekła zakładka z żabką Smile taka słodka jest Wink no i ta z makami, pomimo iż maki jako kwiaty są mi obojętne, na tej zakładce wyglądają przepięknie !

p.s. no i lawendowa oczywiście wymiata ! piękny kolor, i ta zielona wstążeczka idealnie się komponuje Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - Kruszyna - 04-13-2014

mnie w oczko wpadła ta z damą Smile ale podziwiam wszystkie- chociaż fajnie się robi zakładki, to sporo przy nich pracy Smilea u Ciebie już hurcik Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - DecouDream - 04-13-2014

Dziewczyny kochane, dziękuję! Smile
Jak ja się cieszę, że każda sobie jakąś wybrała Smile
Eratko, niezmiernie mi miło, że Cię choinkowa "rozwaliła" w ten wiosenny czas Big Grin
Oli, no fiolecik musiał być Rolleyes


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - hanzior - 04-14-2014

Choinka wygrywa! Przynajmniej dla mnie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - Shanna - 04-14-2014

A mnie sie podobaja fioletowo niebieskie, czyli lawenda i te kwiatuszki....mam w ogrodzie, pachna jak guma a nie mam pojecia jak sie nazywajaTongue
Reszta tez elegancka.
A tak sobie mysle...czy dodana kokardka nie zniszczy sie podczas uzytkowania? Wiesz...Ty ja tak pieknie ulozylas a ktos wlozy do ksiazki, ksiazke zamknie, kokardka sie rozciapie. A jak zakladka trafi do zatwardzialego czytelnika co ksiazki ''pochlania'' to czy takie dodatki wytrzymaja??? Ot tak mnie naszlo pytanieSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - DecouDream - 04-14-2014

Hanzior, witam Cię w swoim wątku, miło mi, że tu zaglądnąłeś Smile
Dorotko, kokardki podczas wiązania kleję magikiem, by się nie rozwiązywały. Najlepszym sprawdzianem dla zakładkowych kokardek są dzieci. Moje siostrzenice regularnie ich używają i generalnie trzymają się bardzo dobrze (zakładki rzecz jasnaBig Grin), są po czasie nieco spłaszczone, ale naprawdę minimalnie. W męskich nie ma kokardek, ale tasiemki lub sznurki kolorowe. Mój Mężu niemalże codziennie korzysta ze swojej i cały czas wygląda jak nowa.
Gdyby jednak wstążeczka się zbrudziła, można wyciąć i zastąpić (lub nie) jakąś inną.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - DecouDream - 04-14-2014

Dziękuję Reniu Smile

(04-14-2014, 11:23 AM)Shanna napisał(a): A mnie sie podobaja fioletowo niebieskie, czyli lawenda i te kwiatuszki....mam w ogrodzie, pachna jak guma a nie mam pojecia jak sie nazywajaTongue
(...)
A nazywają się szafirki (drobnokwiatowe) Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - abask - 04-14-2014

Piękne wszystkie Wink)) Kokardeczki, bibelociki... Wszystko super! lawendową to nawet powąchałam... Pachnie nieziemsko! Smile