Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsza pisanka i nutkowe świeczniki s.28 - Vika - 04-11-2014

Brawo Decoudrimko, brawo, śliiiiczny fiolet na jednym i na drugim, nie wiem na którym bardziej - jajo cudne (te rozmyte kwiaty - miodzio) i świeczniki cudne (fioletowe nuty, ech... ) strasznie się męczę, wybrać nie mogę... no to zajomuję wszystko!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsza pisanka i nutkowe świeczniki s.28 - Shanna - 04-11-2014

To ja tez dolacze sie do pochwal. Bo tez mam problem co wybrac, czy jajo czy muzyczne klimaty.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsza pisanka i nutkowe świeczniki s.28 - apawlaczka - 04-11-2014

śliczna pisaneczka, właśnie takie lubię :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsza pisanka i nutkowe świeczniki s.28 - DecouDream - 04-12-2014

Dziękuję Dziewczyny Heart
Meri, z logo to było tak, że najpierw Mężu podpytał mnie, jakie mi się marzy, ja narysowałam ołówkiem na skrawku papieru, Mężu to potajemnie przejął i dał grafikowi do zrobienia, stąd się to logo wzięło Smile
Vikuś, bierz wszystko, co mam, będę zaszczycona Shy
Dorotko, Aniu i Reniu, kochane jesteście :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsza pisanka i nutkowe świeczniki s.28 - abask - 04-12-2014

Pisaneczka, chociaż jedyna, jest śliczna Wink) Fajnie użyłaś koronki Wink
Świeczniki świetnie. Lubię motywy z nutkami Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsza pisanka i nutkowe świeczniki s.28 - DecouDream - 04-12-2014

Tak sobie czytam i uśmiecham.
Grażynka mówi
(04-12-2014, 10:34 AM)grarut napisał(a): darowałabym sobie koronkę na pisance. Wystarczyłaby tylko wstążeczka. Pisanka jest bardzo delikatna, piękna. Koronka, moim bardzo skromnym zdaniem, trochę ją przytłacza. Ale, jak widzisz jestem w opozycji.Smile
a Hania
(04-12-2014, 10:37 AM)abask napisał(a): Fajnie użyłaś koronki Wink
To ja powiem tak, z koronką w porządku, a bez niej było by też ok i faktycznie trochę skromniej. I tak, i tak dobrze Smile


Grażynko, pytałaś o papier nutkowy, to serwetka:
[Obrazek: serwetka-roza-i-nuty-12-1-26-.jpg]
Róże usunęłam Smile
A gdy owa teściowa otrzymała prezent, od razu wyczytała z nut, że układają się w "Utwór do Elizy" Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsza pisanka i nutkowe świeczniki s.28 - Erato - 04-13-2014

Pisanka ma śliczny motyw, niestety z tą grubą koronką i jeszcze wstążką jest dla mnie zbyt przysadzista.
A świeczniki rewelacyjne! Motyw, kolorystyka, wykończenie, WSZYSTKO GRA Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsza pisanka i nutkowe świeczniki s.28 - DecouDream - 04-13-2014

Pora na zakładki.
Choć, jak już gdzieś pisałam, sama do książek używam jakiejś wizytówki...
Pierwsza dla Mężu, który motyw świątyni przywiózł sobie na serwetce z restauracji w Agrigento, które odwiedził, gdy się jeszcze nie znaliśmy:
   
Dziecięca dla Ani i Julki:
           
I inne:

                   

                   


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - Vika - 04-13-2014

Dobra jesteś w te klocki, znaczy w zakładki rzec chciałam Smile
Naj, naj z Agrigento, bez dwóch zdań!
Ale pozostałe też mi się podobają, szczególnie makowa, brawo Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wysyp zakładek s.30 - Erato - 04-13-2014

DD, podpisuję się pod Viką, świetna jesteś w te klocki Big Grin Mnie się bardzo, ale to BARDZO podoba ta z makami oraz lawendowa, Agrigento również. Z dzieciowych to ta dla Julki, natomiast powiem Ci, że rozwaliłaś mnie tą świąteczną - w życiu nie widziałam tak zrobionego kraka, tyle kolorów tam przeziera i takie to jest delikatne, no fantastyczna! Więc korzystając z tego, że wiosna i wszystkie patrzą na kwiatki, to ja zabieram tę z choinką Big Grin