Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - DecouDream - 04-08-2014

Grażynko, dzięki Tobie dowiedziałam się teraz o wazonie Erato i musiałam go odnaleźć, bo też uwielbiam oglądanie różnych pomysłów na ten sam obrazek Smile Cudny!
Marysiu, dziękuję Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - Shanna - 04-08-2014

Przegapilam piekne pudelko.
Wazki piekne juz same w sobie. Kucie dodalo im wiecej piekna. Bardzo mi sie podpbaja.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - DecouDream - 04-08-2014

Dziewczyny, senk ju soł macz. Aż sobie dziś lampeczkę winka upiję. No dobra. Dwie. Jedną za to, że się kucia spodobały, a drugą za święto Hani naszej Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - gofira - 04-09-2014

I JA DOŁĄCZE DO TYCH CO SIĘ PRACA Z WAŻKAMI ZACHWYAJA BRAWO PIEKNIE WYSZŁO
tylko te boki i srodek jak dla mnie nieco zbyt intensywne ja bym jakieś takie delikatne robilo ale wieko??? wieko cudne Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - DecouDream - 04-09-2014

Dzięki Gofi Smile W rzeczywistości te miedziane wypełnienia spękań ładnie się łączą z dołem i jakoś ten kolor bejcy nie przeszkadza. Choć zdania zawsze mogą się różnić Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - jomajka12 - 04-09-2014

I bogato i kolorowo i delikatnie na tej skrzyneczce. Jednym słowem harmonijnie. A harmonia to piękno.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - DecouDream - 04-10-2014

Reniu, kropki są w kolorze ramy, choć może nie widać tego na zdjęciu. Specjalnie biegłam do sklepu po srebrny relief. Wiem, że kucia, jak mówisz, troszkę płasko wyszły, ale taki miałam wytłaczany papier (kupiony na allegro). Z czarną farbą postanowiłam, że już wystarczy, a innych kolorów nie chciałam.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - DecouDream - 04-11-2014

To moja pierwsza i jedyna pisanka Big Grin
oraz świecznik zrobiony dla muzykalnej teściowej mojej koleżanki z pracy.
       


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsza pisanka i nutkowe świeczniki s.28 - DecouDream - 04-11-2014

(04-11-2014, 08:47 PM)natabus napisał(a): Bardzo ładny motyw na pisance, wygląda jak namalowany akwarelami - to serwetka?, świeczniki - podoba mi się połączenie 2 różnych motywów.
Natabusku, to jest serwetka, a osobiście uwielbiam impresjonizm, akwarele, rozmyte kształty.

(04-11-2014, 09:11 PM)oli napisał(a): Fajna pisanka, ale świeczniki jeszcze fajniejsze. Lubisz ten fiolecik, co? :-))))
A ta teściowa koleżanki to słucha, czy raczej koncertuje?
Lubię, lubię i jak celnie zauważyłaś, często go używam Smile Mam tylko nadzieję, że nie nadużywam...
A te świeczniki miały być fioletowe, takie zamówienie. Teściowa mojej koleżanki pięknie gra na fortepianie Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsza pisanka i nutkowe świeczniki s.28 - Merilon - 04-11-2014

ajajaj jakie śliczne rzeczy Big Grin za jajeczku - rispect ,mi tak jakoś nie chce się robić tych pisanek, ale twoja jest taka słodka wręcz, ta koronka i kokardka - miodzio Wink no a świeczniki rozumie się samo przez się - niedość że fiolet to jeszcze ta kokardka... Big Grin śliczne Smile
p.s fajne logo Cool