Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - wiolka42 - 04-06-2014

Bardzo ładny ten motyw z ważkami . Świetnie sobie poradziłaś z kuciem . A te ważki w środku jak pięknie się mienią . Ann sama tak potrafi i jeszcze zabiera Wink.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - DecouDream - 04-06-2014

To zasługa inek Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - Virgo_777 - 04-07-2014

Bardzo ładna szkatułka. Zabrana i nie dziwne to wcale. Podoba mi się ten motyw, jest taki słoneczny.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - abask - 04-07-2014

Piękna skrzyneczka Wink)) I te "kucia" super wyszły Wink Motyw cudny Wink
Dostałam taką serwetkę od dobrej duszyczki i teraz czeka na wenę Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - Ginger - 04-07-2014

Piękne kucie i ważki cudne.Reliefy jak najbardziej mi pasują przy obramowaniu. Wygląda jak obraz w trójwymiarowej ramie.To,że dół jest bardzo ciepły i odcina kolorystycznie tą ciepłotą od góry ,dobrze kontrastuje z chłodem kucia i obrazka.Przez co skupia wzrok na górze.Ja bym zapewne użyła innego odcieniu bejcy co by w zasadzie chyba zlewało z górą.Widzę jednak ,że to by był zły wybór bo to co pokazujesz jest przepiękne!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - Kruszyna - 04-07-2014

ale mi się podoba!!!ekstra te ważki, szkoda, że zabrane, przyjrzałabym im się organoleptycznie


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - DecouDream - 04-07-2014

Virgo, słoneczny dzięki złotej ince, dodaje pięknego blasku, zwłaszcza, gdy ma jasne tło.
Muszko i Haniu, tak się cieszę, że te kucia się Wam podobają. Moje dziewicze Wink
A ta ważkowa serwetka też musiała swoje odleżeć Smile
Madziu, jak ja się cieszę, że szkatuła przypadła Ci do gustu. Nie ukrywam, że dość długo zastanawiałam się nad kolorem bejcy i padło na tę. Nazywa się cappucino, choć kawy mi nie przypomina.
Kruszynko, dziękuję Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - Merilon - 04-07-2014

No co ja mogę napisać oryginalnego - nic ! przepiękna ta szkatułka Smile szacun za kucia :O


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - jwoj207 - 04-08-2014

Witaj, często odwiedzam forum i z ciekawością ogladam wszystkie prace. Nie czesto jednak komentuje bo dziewczyny które pierwsze "dorwą" prace zazwyczj już wszystko powiedzą a ja nie lubię pisać aby "pisać". Obejrzałam Twój wątek od początku do końca i jestem pod wrazeniem prac. Masz swoj niepowtarzalny styl. Gratuluję !:-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - DecouDream - 04-08-2014

Bardzo dziękuję Blush, Twój komentarz sprawił mi ogrom radości. Jak miło to się czyta Heart