Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - kolejne ikony s.23 - Kate27 - 04-02-2014

O kurczę, takie rzeczy to już wyższa szkoła jazdy, fiu fiu...chylę kapelusza przed taka pracą, podziwiam Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kolejne ikony s.23 - mirandatb - 04-02-2014

Ikonami nigdy się nie zajmowałam bo to nie moja bajka. Nie lubię tematyki religijnej. Jeden obraz który mógłby przeczyć mojej przewrotności wisi z szacunku to twórczości mojego męża.
Przedstawione ikonki mają klimat a to cenię nade wszystko. Gratuluję wykonania.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kolejne ikony s.23 - DecouDream - 04-02-2014

Dorotko, pyłu jest multum i wchodzi wszędzie... Ale coś za coś. Czarną robotę odreagowuję bawiąc się farbami, pastami, złoceniami i patynami Big Grin

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję. Cieszę się jak dziecko z każdego komentarza Shy


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kolejne ikony s.23 - gofira - 04-03-2014

hmmmm i ja choć sama nie lubię tematyki sakralnej to doceniam kunszt i podziwiam bo śliczne one


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kolejne ikony s.23 - DecouDream - 04-06-2014

Dzięki Gofi Smile
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przedstawiam Wam pracę z pierwszymi, że tak powiem, kuciami.
Dół i środek pobejcowany. Góra to serwetka z ważkami pomuskana inkami z dwuskładnikowcem gdzieniegdzie wypełnionym miedzianą porporiną. Mały srebrny ozdobnik reliefowy oddzielający ważki od skutej ramy. A to kucie pewnie zostawia wiele do życzenia, ale robiłam co mogłam Smile Blaszki wytłaczanej nie mam, więc skułam srebrem wytłaczany grubszy papier, taki do zaproszeń.
Małe przygody po drodze miałam, ale ostatecznie wygląda tak.
A, jeszcze środek: dwie szablonowe mniejsze ważki, użyłam brązowego Ferrero, a na koniec maźnięcia inkami.
                   

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - apawlaczka - 04-06-2014

zabieram!!!!

a teraz skomentuję, bo się bałam, że mi Oli zwinie :-) CUDOOOOOOOOOOOOOOOOO kocham ważkowe motywy, noszę nawet jedną na szyi. Ważka jest symbolem radości i nieśmiertelnośći, a ta szkatułka jest zachwycająca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - Erato - 04-06-2014

O, moje ulubione ważki Smile Pierwsze kucie wyszło Ci bardzo dobrze. Darowałabym sobie te srebrne kropki wokół motywu, ale to drobiazg.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - DecouDream - 04-06-2014

(04-06-2014, 10:26 PM)apawlaczka napisał(a): zabieram!!!!
Czuję się zaszczycona Blush

(04-06-2014, 10:27 PM)Erato napisał(a): O, moje ulubione ważki Smile Pierwsze kucie wyszło Ci bardzo dobrze. Darowałabym sobie te srebrne kropki wokół motywu, ale to drobiazg.

Na relief namówił mnie Mężu, twierdził, że to będzie odpowiednie przejście ze szklących ważek do kucia. Nawet specjalnie biegłam po pracy po srebrny relief, bo takiego nie miałam.
Powiem Wam, że w sumie to mi się to podoba. Lepiej wygląda "z".
A poza tym przydał się do zmiany koloru okuć, bo oryginalnie były takie mosiężne.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - Vika - 04-06-2014

Brawo!
Dobra robota, a jeśli wziąć pod uwagę, że to pierwsza taka, to nawet bardzo dobra Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - pierwsze kucie i ważki s.25 - DecouDream - 04-06-2014

Dziękuję Smile