Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z różami w dekorze - str.253 - DecouDream - 05-18-2016

grarut napisał(a):A herbaciarko-szkatułka jest super, bo co ja Ci tu będę słodzić. Przeca sama wiesz, sama czujesz.
Dziękuję Grażynko, ale z tym własnym wyczuciem to wiesz, że różnie bywa Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z różami w dekorze - str.253 - Virgo_777 - 05-18-2016

Z wyczuciem bywa różnie, ale ja tu czuję artyzm. Kolory bardzo mi leżą, róże też, dekor też. Jest po prostu śliczna.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z różami w dekorze - str.253 - Merilon - 05-18-2016

(05-18-2016, 07:09 PM)Virgo_777 napisał(a): Z wyczuciem bywa różnie, ale ja tu czuję artyzm.

otóż to !! Cool


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z różami w dekorze - str.253 - DecouDream - 05-19-2016

Dzięki Kochane!
Muszka podsumowała to najlepiej Big Grin

muszka napisał(a):I najważniejsze - nie ma tasiemkiLaughLaughLaugh



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z różami w dekorze - str.253 - abask - 05-20-2016

Cudne jest Wink Bardzo mi się podoba połączenie z dekorem Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z różami w dekorze - str.253 - DecouDream - 05-20-2016

Natbusku i Haniu, dzięki wielkie Smile
Zakupiłam parę tych ramek, są świetne, a wybór na rynku jest duży (m.in. wycinanka, zielone koty, na strychu), więc brać się za zakupy i śmigać po swojemu Smile

(te tekturowe po przyklejeniu trzeba docisnąć czymś ciężkim, bo się wyginają pod wpływem wilgoci)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z różami w dekorze - str.253 - DecouDream - 05-23-2016

Można, można Naughty
Dziękuję Malolku :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z różami w dekorze - str.253 - DecouDream - 05-23-2016

Kolejna szkatułka na zamówienie, tym razem większa na 9 przegródek - i chyba z tego samego sklepu co Merilonkowa Smile
I mimo iż mam 3 siostry, to niestety dla żadnej z nich.
Góra to znana i przeze mnie lubiana serwetka z pudrowymi różami, wtopiona w tło. Reszta to rozwodnione akryle: biel, jasna mięta, ciemna mięta. W początkowym zamyśle miałam zrobić podłużne, wypukłe reliefy na wieku,tworzące ramkę, ale skończyło się na napisowym stemplowaniu szarą farbą. Wszystko zabezpieczyłam fluggerem 20.
Mogę na koniec dodać, że mojemu Mężu bardzo przypadła go gustu, a nie wszystko, co robię do końca mu się podoba Smile

               


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Merilon - 05-23-2016

Oj przepiękna jest, motyw i te kolory robią całą robotę, boska jest Smile i ja lubię tą serwetkę, skrzętnie ją trzymam na "specjalną" okazję Big Grin CUDNA!
a po drugie to Twój mężu się nie zna, bo wszystko co ty zrobisz jest piękne! Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - hira - 05-23-2016

ślicznaSmile normalnie oka oderwać nie mogę i podglądam zdjęcia co chwila
to wtapianie w tło to zamalowywanie brzegów serwetki odpowiednim odcieniem farby, tak? rozwodnnione akryle jak bejca wyglądają, super są, ale powalilo mnie zapięcie, dudnie wymalowaneSmile