Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - DecouDream - 04-01-2016

Dziękuję dziękuję dziękuję Dziewczyny :*

Ataner napisał(a):Jedna z trzech moich faworytekSmile Od razu zgadłam, że Twoja po tym dolnym stojaczkuBig Grin Ten łańcuch i ta zwiewność kwiatuszków jakoś wyjątkowo mi pasują.
Aaaaa Bag no tak Big Grin A tak sobie myślałam, dodając do wątku tę różową, że nikt je nie połączy, bo przecież są zupełnie inne. A tu masz! Bystre pedagogiczne oko wyłapie wszystko Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - DecouDream - 04-05-2016

Dziękuję Malolku Smile Przy pierwszych konkursach rzeczywiście pracowałam tak, by nikt nie poznał, że to ja. Już mi przeszło Big Grin Teraz po prostu robię po swojemu, aczkolwiek lubię próbować wtedy nowych rzeczy. W tej akurat pierwszy raz "szlagmetaliłam" plastik od wewnątrz oraz "konturówkowałam" go na zewnątrz. O, łańcuszek koralikowy, który zalegał w szafce, też pierwszy raz użyłam tutaj.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - DecouDream - 04-05-2016

Mówię Wam, Maja przynosi mi szczęście. M.in. wygrałyśmy konkurs w szpitalu i mamy 30% zniżki do wcześniej już wybranej szkoły rodzenia Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - wiolka42 - 04-05-2016

Ale farciary Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - DecouDream - 04-06-2016

Przynosimy sobie szczęście Big Grin Obopólne korzyści Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - Virgo_777 - 04-07-2016

(04-06-2016, 12:27 AM)DecouDream napisał(a): Przynosimy sobie szczęście Big Grin Obopólne korzyści Big Grin
Oj tak, dzieciątko to szczęście. I szczęście, i troski... ale to trzeba przeżyć... Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - DecouDream - 04-07-2016

Biere wszystko na klate! Sport


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - Virgo_777 - 04-07-2016

Jak każda kobieta... Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - DecouDream - 04-29-2016

Ale zaskoczenie z rana!
Dziękuję!!

Tak na szybko coś przygotowałam, gdyby ktoś po tym pięknym torcie miał jeszcze ochotę na coś :*

[Obrazek: polmisek-przekasek-koktajlowych-na-zimno...IANSKI.jpg]

[Obrazek: 200px-Gummy_bears.jpg]


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - wiolka42 - 04-29-2016

DD WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!