Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - DecouDream - 03-29-2016

Nat, pisałyśmy w tym samym czasie, zerknij wyżej jeszcze raz Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - DecouDream - 03-29-2016

Klej jest naprawdę dobry. Skleił szybko i na amen.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - martag90 - 03-29-2016

odnośnie tego łańcuszka to widziałam taki w markecie bricomarche w dziale z różnymi linami i łańcuchami - można było go kupić na metry

A co do jaja, to wiedziałam, że Ty to Ty Big Grin poznałam po estetyce wykonania i jakości zdjęć Wink również zwróciłam na wprawę w konturówce - gratulacje podium i umiejętności Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - DecouDream - 03-29-2016

Gdy ktoś mówi, że nie domyślał się, że to moja praca, to się bardzo cieszę, ale gdy ktoś inny mówi, że od razu wiedział, że to moja, to, kurczę, też się cieszę Big Grin Jak to wytłumaczyć? Big Grin
Dziękuję Dziewczęta Smile Bardzo!
Martuś, zdjęcia wykonuje przeważnie mój Mężu (jeśli jakieś nie do końca udane, to oznacza, że ja musiałam chwycić za aparat Rolleyes
Grażynko, jej, no tak, pisałaś coś o nagrodzie, ale teraz sobie uświadomiłam, że to właśnie mnie to szczęście dotknie. Dziękuję Ci szalenie Hug


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - Virgo_777 - 03-29-2016

Śliczna ona! Taka Twoja całkowicie. Zgadnięta przeze mnie też.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - DecouDream - 03-29-2016

Virguś Hug


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - abask - 03-30-2016

Bardzo ładna Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - DecouDream - 03-30-2016

Dziękuję Haniu i Merysiu Smile
Jasna konturówka też byłaby ok, ciekawe jak wyglądałaby czerwona? Rolleyes
Teść zadowolony, a Teściowa w wakacje dostanie szkatułkę na biżu Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - wiolka42 - 04-01-2016

Ja nie wiem po czym dziewczyny poznają która praca czyja Sad. Chyba że po jakiś szczególikach . DD podoba mnie się Twoja pisanka Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisanka z konkursu, srebro i maki - str.245 - Tinuviel - 04-01-2016

Piękna! Bielutka, czyściutka, mimo ciapek Big Grin