Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - DecouDream - 03-20-2016

hira, dziękuję Ci Smile A Ty tam czegoś nie robiłaś z mikrokulkami czy mi się tylko wydaje?
Haniu, dzięki i oby tak już zostało Smile
Oli, niechże i będzie rokokoko Big Grin A perełkę zawsze można zmienić, bo to szpilka z kolorową główką. Pomyślałam, że dam niebieską w kolorze esów przy różach, by nie przesadzić z tym różem.
Mery, najpierw robię esy floresy konturówką, a potem maczam dupkę jajka w małej miseczce z kulkami. Niewykorzystane kulki zsypuję i mam do innych projektów.
A Kraków jest magiczny, to fakt Rolleyes


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - martag90 - 03-20-2016

Zaiste zimowa pisanka Big Grin choć w niebieskosciach byłaby bardziej mroźna a tak jest taka jak nasza pogoda - niby wiosna a jednak Smile bardzo ładne ombre! Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - hira - 03-20-2016

hira, dziękuję Ci Smile A Ty tam czegoś nie robiłaś z mikrokulkami czy mi się tylko wydaje?

nakupiłam tych mikrokulek i leżą, bo jakoś do nich wenę utraciłam;-(
ale piękne są i na pewno je wykorzystam


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - Virgo_777 - 03-20-2016

Elegancka pisanka. Granulki wręcz bajkowe. Ciekawe co Lady powie.. Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - DecouDream - 03-20-2016

Bardzo Wam dziękuję Dziewczyny Smile
Kupiłam ostatnio więcej tych mikrokulek w bardziej wyraźnych kolorach, może oprócz pisanek czy bombek da się je jakoś fajnie wykorzystać.

malola napisał(a):DD, jakość u Ciebie nad ilością króluje Smile
O o o, tego się trzymajmy Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - Merilon - 03-21-2016

No, no elegancka ta pisaneczka, jak oli pisze rokoko jak nic Smile róż to i nie mój klimat, ale tutaj mi on nie przeszkadza w ogóle Smile niebieska szpulka niech zostanie, fajnie podkreśla te delikatne akcenty przy różyczkach Smile ale ale, czy ja dobrze widzę, że tam jest taki delikatny kraczek ?? :O


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - DecouDream - 03-21-2016

Muszko, Madziu, dziękuję Smile
Mer, niezłe oko! To jest ten krak z Triple Thick, o którym pisałam kiedyś. Krak nie był w planach, ale nieoczekiwanie się pojawił i bardzo mi spasował Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - wiolka42 - 03-21-2016

Fajnie wykorzystałaś mikrokulki. Nikt nie zabrał? Więc zabieram chyba Marty tu nie było Wink. Też bym zamieniła szpilkę na różową Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - DecouDream - 03-22-2016

Bierz, Wiola, bierz. Marta była, ale na fejsie i tam powzdychała Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - wiolka42 - 03-22-2016

Ale tylko powzdychała Wink.