Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - DecouDream - 03-22-2014

Taka już została, sposobności, by ją poprawić nie będę już mieć. Szkatuła została wysłana pocztą za granicę. Mam ogromną nadzieję, że dziewczynce się spodoba...


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - DecouDream - 03-22-2014

Dziękuję Wam :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - Ginger - 03-26-2014

DD jesteś troszkę naiwna co do osądu 15 latek.Niektóre są bardziej dorosłe niż ich matki...a i za gustem nie trafisz.To hormony buzują w nich bo to już młode kobiety,więc zaczynają starać sie sprostać roli.Wszystko to zależy od wielu czynników.Mam koleżankę ,która ma lat tyle co ja czyli 3x15 i kupuje sobie lalki Barbie w cudownych sukniach i sie nimi bawi...bo w dzieciństwie tego nie miała.Nie jest jakaś niedorozwinięta bo jest wykształcona ,poważna( tak ja obcy odbierają) i włada biegle kilkoma językami.Tego jej w życiu zabrakło.Lalek i dziewczęcości.Wszystko w jej domu jest różowe lub fioletowe.Kwiaty na stołach to róże na oknach orchidee.Jest jak Elf.Twoje pudełko cudne.Nadaje się i dla 15 i na 2x15 i na 3x15 lat Smile. Moja np .10 letnia córka by nie wybrała tak dziewczęcego motywu.Jej by przypadła do gustu skrzynia Kruszyny.Drewniana,stara.Moja starsza córka ma 13 i Twoje pudło chętnie by przytuliła.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - DecouDream - 04-01-2014

Oto kolejne 2 decou ikony. Jedna zrobiona na zamówienie, a druga z potrzeby spróbowania nowego nabytku Smile Techniki w sumie takie same jak wcześniej. Nie mam szlifierki, więc ręce (i palce) bolą od ścierania starego drewna, a i nie obyło się od użycia maseczki, nawet na balkonie pyli się okrutnie.
                   

                   


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kolejne ikony s.23 - Erato - 04-01-2014

Jestem pod wrażeniem - ikony kompletnie mnie nie biorą jako takie, ale wykonanie jest naprawdę mistrzowskie! Szczególnie ta druga mi się podoba, bo struktura drewna jest taka nierówna, rewelacja. Skąd Ty bierzesz te dechy Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kolejne ikony s.23 - DecouDream - 04-01-2014

Tata mi je wynajduje i tnie. Ma przykazane: im bardziej sponiewierane przez czas, tym lepiej. Gdy mi je kompletował pierwszy raz, wciąż przez telefon mi powtarzał, że ja to chyba ich nie będę chciała, bo ich stan to nieciekawy delikatnie mówiąc jest. A gdy je zobaczyłam, pomyślałam "strzał w 10" Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kolejne ikony s.23 - Vika - 04-01-2014

Miłość do ikon (robienia) jest mi doskonale znana i bliska, a szaleńcza chęć posiadania starych dech towarzyszy mi od początku mojej decou drogi, która nota bene rozpoczęła się właśnie od pragnienia zrobienia ikony, to dla niej nauczyłam się decou... ech, stare dzieje... dzięki za możliwość retrospekcji Smile

Doceniam Twoją pracę, bo wykonałaś ją na medal, naprawdę włożyłaś w to serce - brawo, brawo, brawo!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kolejne ikony s.23 - DecouDream - 04-01-2014

Viko, to tym bardziej doceniam Twoje ostatnie zdanie i czytam po raz setny.
Nie ukrywam, że teraz usycham z pragnienia zobaczenia Twoich ikon, jesteś moim DecouGuru odkąd tu się pojawiłam, a teraz jeszcze ta informacja... Smile

Ha! Znalazłam jedną! Leżała sobie w szufladzieSmile, tak blisko...
Czym robiłaś te złocenia?


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kolejne ikony s.23 - Vika - 04-01-2014

Nie wiem, o której mówisz?
W szufladzie są chyba tylko te naj-najpierwsze, bo tych późniejszych to już, zdaje się, nie wkładałam tu...


RE: DecouDream pokazuje się na forum - kolejne ikony s.23 - DecouDream - 04-01-2014

Mówię o pierwszej, bo ją pierwszą zobaczyłam. Więc już wiem, że pewnie dokopię się do następnych Smile
Gdybyś tylko zdecydowała się na udostępnienie "tych późniejszych" dla dobra mego i ogółu całego, byłabym niezmiernie wdzięczna.