Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza rdza - str.239 - DecouDream - 03-20-2016

Pośród tych wszystkich pisanek, które pokazuje i o reszcie, o której tylko mówi nasza Ula Pasada, ja tu wyskakuję z moim drugim jajkiem w tym roku, a czwartym w ogóle w życiu, wstyd jak nic Big Grin

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - Pasada - 03-20-2016

Oj tam, oj tam ja za to nie robię takiej ilości pudeł co Ty ;o)))
A tu proszę pięknie oszroniona pisanka ;o))
Tylko powiedz na coś Ty kleiła te kulki że taki "gruby" wzorek Ci wyszedł???
Gdybyś dała jakiś "cieńszy" klej wyszło by jeszcze bardziej delikatne niż jest teraz, tak myślę.
Ale co tam pierwsze koty za płoty i w następnym roku Marzenka robi 100 jajek ;o))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - DecouDream - 03-20-2016

Puszystość mikrokulek była jak najbardziej zamierzona, choć na żywo mniej ich jest. A kleiłam je na wzorek z konturówki z brokatem.
100 jajek pewnie w życiu się nie dorobię, a od wakacji decou będzie musiało odejść na dalszy plan, zastąpi je Majeczka Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - Ginger - 03-20-2016

Ja od kilku lat zamierzam zabrać dzieci do Krakowa.Ciągle coś wypada i nie robię tego.Za to jak spotykam na ulicy znajomych Anglików i mówią mi,że byli w Krakowie i im się bardzo to podobało obiecuję sobie,ze w tym roku już napewno. Mówią ,ze w Krakowie jest pięknie i tanio (tłumaczę im wtedy ,ze nie dla większości tych którzy w Polsce mieszkają).Z wycieczki z Krakowa chętnie bym takie pudełeczka w prezencie przywiozła.Ja się śmieje,że Polacy w Londynie kupują ode mnie pudełka z Londynem jak są tam na wycieczce.Tylko Twoje prace są dużo piękniejsze od tych moich Londyńskich.Jestem oczarowana nimi.
Teraz puszeczka wchodzi na wokandę.Pięknie ci ona zardzewiała.Pełna uroku i ciepłą.
Teraz jajeczko...Jajeczko chociaż nie w moich kolorach podoba mi się w każdym calu. Zachwyciłoby moją koleżankę która tylko róż i fiolety.Co do ilości jajek ozdobionych metodą decupage to ja nie zrobiłam ani jednego.Zresztą wiesz o tym.To tutaj to prawdziwy klejnot.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - Pasada - 03-20-2016

Marzenko Majeczka będzie często spała, więc nadal będziesz mogła działać ;o)))
A tak w ogóle to gratulacje ;o)))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - DecouDream - 03-20-2016

Madziu, ani ja, ani mój mąż nie jesteśmy rdzennymi mieszkańcami Krakowa. Mając naście lat oboje chcieliśmy tu kiedyś zamieszkać. I mimo że niedługo wyprowadzamy się poza Kraków, uwielbiamy i kochamy to miasto. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Gdybyście w końcu zrealizowali swoje plany, dajcie znać. Byłoby cudownie Was poznać Smile
Bardzo bardzo mi miło, że podobają Ci się pudełka, rdza i jajo. Dziękuję!

Pasada napisał(a):Marzenko Majeczka będzie często spała, więc nadal będziesz mogła działać ;o)))
A tak w ogóle to gratulacje ;o)))
Oby tak było! Dziękuję Hug


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - Ginger - 03-20-2016

Moje korzenie są z Krakowa a wojna wygnała przodków do Łodzi.A nas pognało dalej.Dwoje z moich dzieci po studiach chce się przeprowadzić do Nowego Yorku.Chciałabym by najmłodsze zobaczyło Kraków i tam studiowało.Może plan zadziała.Bardzo dziekuję Marzenko.Cudownie byłoby poznać was i Majeczkę.Tutaj wakacje dopiero w sierpniu są .


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - DecouDream - 03-20-2016

Ginger napisał(a):Chciałabym by najmłodsze zobaczyło Kraków i tam studiowało.Może plan zadziała.
Jeśli zobaczy, pobędzie chwilę, pospaceruje wzdłuż Wisły, zapuści się w uliczki Kazimierza, zje obwarzanka na Rynku, zadziała.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - hira - 03-20-2016

no i co z tego że czwarte? tak ładnie wygląda jakbyś codziennie pisanki robiła;-D
te mikrokulki wyglądają tak jakbyś delikatną koronką otuliła jajeczko


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pisana na na na na - str.242 - abask - 03-20-2016

Druga czy czwarta... Każda bardzo udana Wink))