Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza rdza - str.239 - Merilon - 03-14-2016

Deduś cudna ta rdza i puszeczka całokształtem piękna Smile o ile zardzewiały przedmiot może być piękny Wink twój udowadnia że tak Smile wielka szkoda że nie mogłam wziąść udziału w szkoleniu, chętnie bym spróbowała też Smile
p.s. a jakie pędzle czyściutkie :O


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza rdza - str.239 - abask - 03-14-2016

Piękna ta ci puszka Wink)
Ale Tobie to wszystko super wychodzi Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza rdza - str.239 - DecouDream - 03-14-2016

Ale fajnie, że się Wam podoba ten zardzewiały grat Lol
Dzięki Kochane!

Tinuviel napisał(a):Piękna wyszła ta rdza! Bardzo naturalnie wyglądaSmile Tak sobie myślę, że ja bym pewnie miała problem z tym by w miarę naturalnie to odwzorować Wink
Coś Ty, spróbuj tylko. Słonko dodawała zdjęcia krok po kroku. Dasz radę.

muszka napisał(a):Moja tez stoi ale czeka na wykończenie. Powiem wam, że chyba każda rdza bedzie innaSmile
Myślę, że moja następna też, zwłaszcza, że (jak już pisałam) kolory umbry, ochry i sieny tworzyłam na oko mieszając podstawowe kolorySmile

natabus napisał(a):Wygląda jak naturalna rdza a nie malowana i właśnie o to chodzi.
Oooo dziękujemy! (Słonko i ja Smile)

Merilon napisał(a):wielka szkoda że nie mogłam wziąść udziału w szkoleniu, chętnie bym spróbowała też Smile
p.s. a jakie pędzle czyściutkie :O
Tutek został, próbuj! Fajna zabawa. A pędzle nie wszystkie mam takie Rolleyes Big Grin

abask napisał(a):Piękna ta ci puszka.
Ale Tobie to wszystko super wychodzi
Hanuś, wierz mi, nie wszystko Whistling


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza rdza - str.239 - Virgo_777 - 03-14-2016

Może to baaardzo nieśmiały wielbiciel..? Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza rdza - str.239 - DecouDream - 03-14-2016

Kto? Kto?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza rdza - str.239 - Virgo_777 - 03-14-2016

Ośmiel to się dowiesz Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza rdza - str.239 - hira - 03-15-2016

właśnie skończyłam przeglądać Twój wątek, parę dni mi zajęło,ale warto było, oj warto
jestem zachwycona cieniowaniami i tym jak używasz bejcy, no super są, piać z zachwytu mogę do wieczoraWink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza rdza - str.239 - DecouDream - 03-15-2016

Hira, ależ mi miło. Cieszę się, że coś Ci się spodobało Smile Dzięki!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza rdza - str.239 - martag90 - 03-17-2016

O ja pierdziu! niemożliwości widzę... rdza doskonała! i podobnie jak Mer, zadziwił mnie stan Twoich pędzli - fungiel nówki nieśmigane...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pierwsza rdza - str.239 - DecouDream - 03-18-2016

Dzięki Martuś, fajnie, że Ci się podoba. Spróbuj i Ty, niezła zabawa Smile A pędzle to faktycznie prawie nieużywane. Wiadomo, że te po przejściach, zasłużone, stały obok i się patrzyły. Ich czas na sesje fotograficzne minął.