Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - DecouDream - 03-05-2016

Dzięki Dziewczyny Smile Spęki na żywo mi pasowały, ale faktycznie na przyszłość ominę wypełnienia na głównym motywie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - martag90 - 03-06-2016

Wchodzę - a tam motyli box! właśnie kończę pracę z tym motywem Big Grin Bardzo ładne, delikatne i ten cieniowany niebieski... Co do dwóch kolejnych - chyba wolę Kraka od kraka z tego samego powodu, o którym pisały wyżej dziewczyny. (Jak się wrzuca więcej niż jedną pracę to jest pokusa porównywania Wink) i wszystko standardowo wypieszczone Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - Pasada - 03-07-2016

DeDuś oczywiście piękne, ale jak Ty przykleiłaś tam ten papier do scrapbookingu?
Że to Ci się nie pomarszczyło podczas lakierowania????


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - DecouDream - 03-07-2016

Martuś, już się nie mogę doczekać Twojej wizji tej motylkowej serwetki!
Uleńko, ten papier jest naprawdę gruby. O marszczeniu nie było w tym przypadku mowy. Musiałam się przyłożyć, by dobrze przykleić w każdym miejscu. Pomógł wikol i dociskanie drewnianą szpatułką i ręcznikiem papierowym.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - martag90 - 03-07-2016

niebawem Big Grin
a jak zabezpieczasz papier do scrapbookingu?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - DecouDream - 03-07-2016

Z zewnątrz klej decou jedna warstwa i normalnie lakier.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - Virgo_777 - 03-07-2016

DeDuś, na wierzch vikol też może być ? Czy jakiś szlachetniejszy klej?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - Pasada - 03-07-2016

Dzięki Marzenko, może coś popróbuję z takim papierem....
Muszę przemyśleć ten temat ;o))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - DecouDream - 03-07-2016

Wikol używam tylko do klejenia "pod spód" - do drewna, a na wierzch ten szlachetniejszy, (używam Craft Line varnish and glue). W sumie robię to tylko dla uspokojenia sumienia, bo ten akurat papier jest bardzo gruby i nie jestem pewna czy ta warstwa kleju coś da, bo nawet nie wsiąknie dogłębnie.

Ula, spróbuj na czymś mniejszym i się przekonasz, że to nie takie głupie Wink Daje więcej możliwości.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - Virgo_777 - 03-08-2016

A, oki, dzięki DeDuś Smile