Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - Tinuviel - 03-04-2016

Ech, piękne! Sad Smutna mina, bo zazdraszczam!!!
A mi ta pierwsza bardziej Smile Na zielonej jak dla mnie trochę za mocny krak.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - DecouDream - 03-04-2016

Słonko, oooo dziękuję Happy
Wiola, i wena jest, i czas jest. To zasługa tego duetu Wink
Tinu, fajnie, że Tobie pierwsza Smile A za mocny to znaczy, że za ciemny, za gęsty, drobny, nie ten wypełniacz?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - Merilon - 03-04-2016

DeDusia, cud miód i orzeszki Wink obie przepiękne są, klimatyczne, z duszą....cudne! A na tej zielonej ten krak (w sensie spękania)...ahh...jak ja ci zazdraszczam, ten krak to moja pięta achillesowa! jacie w sumie zrobiłaś herbaciarkę z Krakiem i z krakiem "double combo" Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - DecouDream - 03-04-2016

Meriluś, Big Grin Punk
A krak, to ten Stamperii, który Ci w "Dekoruj' pokazywałam. To jak krak wychodzi, to tylko zasługa produktu.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - Merilon - 03-04-2016

DeDuś, ja wtedy kupiłam ten krak z Tobą jak byłam, Stamperii, ale albo on był przeterminowany albo ja jestem jakaś antykrakowa...bo w ogóle mi nic nie wyszło, w ogóle on był taki gęsty jak żel, że się rozsmarować pędzlem nie chciał...i śmierdział amoniakiem strasznie, no porażka jakaś...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - DecouDream - 03-04-2016

Blink to przeterminowany lub przemrożony, albo przegrzany Sad


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - Tinuviel - 03-04-2016

(03-04-2016, 10:46 AM)DecouDream napisał(a): Tinu, fajnie, że Tobie pierwsza Smile A za mocny to znaczy, że za ciemny, za gęsty, drobny, nie ten wypełniacz?

Chyba za bardzo kontrastowy wypełniacz w stosunku do tła... Jakby był jaśniejszy to szkatułka by była bardziej delikatna. Ja to jestem z tych lubujących delikatność Smile Chociaż mi krak nigdy nie wychodzi tak jak bym chciała (ale wiem, że to nie tylko mój problem)... Chce delikatnie to mam wielgachne spękania Big Grin Także tak czy siak podziwiam Cię, bo same spęki ładnie Ci wyszły i są takie równomierne Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - DecouDream - 03-04-2016

Może faktycznie sprawiać takie wrażenie, bo zdjęcie nie ukazało wszystkich złotych kropek na zielonej bejcy. Dzięki nim wypełniacz jest spójny z resztą. Poza tym postawiłam na złoto (choć myślałam o kolorze umbry), by praca była bardziej elegancka Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - abask - 03-04-2016

Mnie się podobają obie Wink Ta pierwsza chyba bardziej. Zastanawiam się tylko co ja widzę bo widzę jakieś zaciemnienia przy wieżach. Co to jest?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - DecouDream - 03-04-2016

Smog krakowski Big Grin