Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - Ginger - 03-01-2016

Cudne pudełko i widze ten efekt 3D na motylkach.Zaraz odlecą...a niebieski to mój ulubiony kolor Smile(zaraz za turkusem).To dobrze,ze Oli nie zabrałą.Ja zabieram Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - DecouDream - 03-01-2016

Mer, Bebe, Gin, miło mi, że Wam się podoba. Dzięki bars! :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - Tinuviel - 03-02-2016

No i pięknie! Podoba mi się bardzo, mimo iż kolory nie moje (ja to się przekonuję na tym forum, że mogą się podobać znienawidzone kolory) Big Grin Wszystko cacy w tej pracy Smile Jakbyś nie napisała, że to dla kogoś znajomego to bym pomyślała, że robione jakby dla mnie (imię się zgadza) Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - DecouDream - 03-02-2016

oli napisał(a):Ginger nie czyta NaughtyNaughtyNaughty
(02-28-2016, 08:34 PM)oli napisał(a): No to bierę. Jak się nikt tu nie rzuca, ba, nigdzie się nie rzuca wręcz - to korzystam :-D
Nie ma co tu brać, jak zabrane Lol
Jeszcze jeden i jeszcze raz... Zrobim nowe Happy

Merysiu i Grażynko, kochane jesteście, dziękuję Smile Staram się jak mogę Smile
Tinu, Izuniu nasza Big Grin to tym bardziej się cieszę, że Ci się spodobała!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - DecouDream - 03-03-2016

I znów mariackie szkatułki. I już wiem, że to nie ostatnie.
Pierwsza z tego rzutu jest bardzo podobna do pierwszej z kościołem mariackim, którą w ogóle robiłam. Głównie bejca i papier do scrapbookingu.
Na drugiej też bejca, tyle że zielona i z proszku, wymieszanego z wodą na oko Smile Gdy zrobiłam dwuskładnikowe spękania na górze, postanowiłam, że u dołu dodam tylko złote kropki, bo wg pierwszego zamysłu miały tam być esy floresy z transferu. Kropki są z rewelacyjnej farby, którą kiedyś dostałam od Reni. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Uwielbiam ją Smile (i je Big Grin) Szkatułka ta miała być prezentem, ale Zamawiającej tak się spodobała, że postanowiła zostawić ją dla siebie, a koleżance mam zrobić jakąś z kwiatkami Big Grin Więc chyba cel osiągnięty Wink

           

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - DecouDream - 03-03-2016

Dziękuję Merysiu Smile I mnie chyba bliżej do zielonej Smile

Przypomniało mi się jeszcze, że po nałożeniu bejcy, przed lakierowaniem pociągałam tu i ówdzie zielonym akrylem, który bardziej nawiązywał do zieleni z wieka. Na żywo bardziej to widać.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - Virgo_777 - 03-03-2016

I mnie kraczasta bardziej się podoba. Może dlatego, że inna..?
Ale, Ty mi DeDuś powiedz czy uchwyty to na wkręty czy gwoździki..? Na ósemki..?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - DecouDream - 03-03-2016

Witaj więc w fanklubie zielonej Smile
W tej pierwszej jest zwykłe zamykanie przybite gwoździkami, a w zielonej wkręty z krzyżakiem.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - Virgo_777 - 03-04-2016

Dzięki DeDuś Smile
Nie myślę o niej ja o zielonej Wink A farba, jeśli to ta sama, którą ja dostałam od Reni, to faktyczne jest bardzo dobra.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dwie mariackie - str.236 - wiolka42 - 03-04-2016

DD widać że ciąża Ci służy . Powstają prace jak grzyby po deszczu . Zazdroszczę weny Wink. Bardzo fajna ta zielono bejcowa. Zresztą obie prace mi się podobają Smile.