Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - DecouDream - 02-25-2016

Podobno nie. Ale ja maziam lub kropkuję potem akrylami, a na tacy kiedyś podmalowywałam na biało i kleiłam motywy z serwetki, więc zabezpieczam najczęściej matem lub półmatem (flugger20). Nic się z niczym złego nie dzieje.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - DecouDream - 02-25-2016

Muszę zapamiętać, dzięki Grażynko Smile Nie ukrywam, że wosku barwiącego używam póki co jedynie dla efektu, którego nie uzyskam bejcą.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - DecouDream - 02-28-2016

Zlecenie, które otrzymałam, okazało się być prezentem dla Izy, którą kiedyś uczyłam przez 3 lata i o której mam najlepsze zdanie. Fantastyczna dziewczyna pod każdym względem. Teraz jest gimnazjalistką. Gdy robi się coś, kogo się zna, a jeszcze darzy go ciepłym uczuciem, praca sprawia wiele więcej przyjemności. Jej, mam nadzieję, że się Izie spodoba.
Góra to serwetka po całości, na motylach pierwszy raz zastosowałam przezroczystą pastę modelującą Stamperii. Reszta to cieniowane akryle, kremowe reliefy z farby. Niektóre z nich podkreślone zostały brokatową konturówką oraz gdzieniegdzie brązową patyną. Parę zawijasów powędrowało również na górę skrzynki. Napis "when it rains look for rainbows, when it's dark look for stars" ("gdy pada deszcz szukaj tęczy, gdy jest ciemno szukaj gwiazd") to rzecz jasna transfer.

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - DecouDream - 02-28-2016

Clap
Bierz Pani, zrobię drugOM Rolleyes


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - DecouDream - 02-28-2016

Żadnych rzucających się Unsure Cool


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - Virgo_777 - 02-28-2016

Tylko powtórzyć za Oli-kiem "Deduśkowa na 150%."
A co to oznacza..? Należy poczytać komentarze do wcześniejszych prac ww. DeDuśki Wink
Kurczę, dobra jesteś w te klocki DeDuś...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - DecouDream - 02-28-2016

Kochane Heart Heart Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - DecouDream - 02-29-2016

Muszko, bardzo się cieszę, że pudełko przypadło Ci do gustu Smile
A co do napisu, nie pytaj nawet Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - Merilon - 02-29-2016

No śliczności Smile bardzo podoba mi się ten błękit, piękny odcień Smile powiało wiosną.... cudeńko w każdym calu B-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Motyli box - str.234 - b-b - 03-01-2016

Takie dziewczęce jest...takie delikatne Smile