Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - Merilon - 02-23-2016

DeDuś przepiękna ta walentynkowa szkatułka Smile taka piękna i męska zarazem, nie dziwię się że mężu taki zadowolony Smile a wiesz, że ja jak zobaczyłam tą szkatułkę na fb to pomyślałam że to ty tak przerobiłaś zdjęcie męża i walnęłaś transferek Big Grin SUPER!

dodam jeszcze, że ten efekt woskowanego drewna straszliwie mi się podoba!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - DecouDream - 02-23-2016

Nat, super, że Ci się podoba Smile

Madziu, dobrze mają, dobrze, ale my z nimi też. Uwielbiam robić rzeczy dla kogoś, kogo kocham, zwłaszcza jeśli to jest niespodzianka. Ile więcej wtedy jest z tego przyjemności. Gdy mu dawałam to pudełko, powiedziałam "Wreszcie zrobiłam coś dla Ciebie", a potem zaczęłam liczyć, że w sumie to czwarta decourzecz ode mnie. Chyba nie jest tak źle, bo i nie ostatnia przecież Smile

Merilon napisał(a):(...) a wiesz, że ja jak zobaczyłam tą szkatułkę na fb to pomyślałam że to ty tak przerobiłaś zdjęcie męża i walnęłaś transferek Big Grin SUPER!
haha! A nie mówiłam, że podobny Big Grin

Meriluś, dziękuję, czas, byś i Ty zaczęła szaleć z woskiem barwiącym Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - Merilon - 02-23-2016

Podobny, podobny Smile fajny bardzo pomysł miałaś.
A gdzie mogę kupić taki wosk, w plastycznym czy budowlanym ? Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - b-b - 02-23-2016

Się nie dziwię, że TZ- towi się podoba Smile
Testosteron aż od niej kuje w oczy Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - DecouDream - 02-23-2016

Merilon napisał(a):(...) A gdzie mogę kupić taki wosk, w plastycznym czy budowlanym ? Smile
Raczej w budowlanym, swój mam z LM:

[Obrazek: f-liberon-wosk-barwiacy-black-bison-dab-...jpg?=0a0bb]


B-b, dzięki Smile A "TZ" to skrót od...? Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - wiolka42 - 02-23-2016

Pawlaczka poleca ten http://www.nicnierobienie.com/sklep/279/15/preparaty/lakiery-werniksy-woski/wosk-bezbarwny-transparentny-stamperia-250-ml-detail


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - DecouDream - 02-23-2016

Dzięki Wiola, bezbarwnego jeszcze nie stosowałam, więc jakby co - zapamiętuję Smile Wyczytałam w opisie, że barwiące z tej serii są dwa: scurente i orzechowy. Nie próbowałam. Ten który mam ja, polecała Karolina z "Przetarło się".


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - Merilon - 02-24-2016

Dzięki Deduś Smile mam blisko LM to sobię zakupię Smile bezbarwny wosk mam, kupiłam na próbę w takim małym słoiczku, ale jeszcze go ani razu nie użyłam Big Grin też się zastanawiam od czego ten skrót TŻ ???
(02-24-2016, 01:13 AM)malola napisał(a): spinki faceci każą chować w odpowiednie miejsce NAM ! żeby nie nadwyrężać swojej pamięci i w odpowiednim momencie zapytać : "gdzie mi to położyłaś" ?
kurczę, malola ja mam dokładnie TAK Big Grin trzymam jego spinki z moją biżu w szkatułce i zawsze jak gdzieś idziemy i ich potrzebuje pyta się mnie, gdzie one są Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - DecouDream - 02-24-2016

Malolku kochany, to prawda, moja wewnętrzna "Wena" dodaje mi mnóstwa energii Big Grin Już się nie mogę doczekać, gdy pokoik będzie pomalowany i umeblowany, będę mogła i w tym kierunku coś podziałać Smile
A cukierków już nie ma - maczałam w tym palce Rolleyes Spinki póki co leżą w szufladzie. Nic nie mówię, nic nie robię i będę obserwować dalszy przebieg sprawy Big Grin

Meriluś, kupuj więc ten barwiący, ja go wcieram gąbką do naczyń. Rękawiczki obowiązkowe Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - Merilon - 02-25-2016

A potem trzeba lakierować jeszcze czy już nie ? Smile