Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pastelove Walentynki - str.229 - DecouDream - 02-19-2016

Grażynko, Reniu, Merysiu, Malolku, dziękuję Smile

To zdjęcie przysłała mi Ola po uzupełnieniu przegródek:

   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pastelove Walentynki - s.229, uzupełnienie s.231 - Ginger - 02-19-2016

Jaka słodka jak troskliwe misie Heart .Dziewczyny jak to jaki facet lubi takie pudełka?Współczesny i bez kompleksów Smile Ubierają się na różowo i takie tam to .Ja co prawda nie byłam taka pomysłowa w prezencie Walentynkowym dla meza.Kupiłam mu Warkę bo na czerwono jest puszka pomalowana( piwo rodzime to tu drogie jest to pije przeważnie Australijskie ) a on mi Misia z czekoladowym serduchem przymocowanym z przodu.Dopytuje sie teraz kiedy zjemy tą czekoladę Smile.Mnie się pudełko bardzo podoba.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pastelove Walentynki - s.229, uzupełnienie s.231 - Virgo_777 - 02-19-2016

Fajnie bardzo Smile


DecouDream pokazuje się na forum: Pastelove Walentynki - s.229, uzupełnienie s.231 - DecouDream - 02-20-2016

Nat, Madziu, Virguś, dzięki Smile


Dość już tych słodyczy Wink Taką skrzynkę zrobiłam z okazji walentynek dla mojej Połówki Heart Już sama nie wiem czy to główny prezent, czy tylko opakowanie do tego, co w niej się znalazło. Często nazywam mojego Mężu vintage'owym i nie tylko dlatego, że kocha się w muzyce lat 70. Pudełko zrobiłam pod niego, dlatego nie ma zamykania, jest poprzecierane, są odnośniki do jego ukochanych Włoch i włoskiego, vespa, gość z zarostem - wypisz wymaluj on Wink choć to tylko serwetka. Dawno ją kupiłam i wtedy już mu się bardzo spodobała. Z prezentu się ucieszył i co chwilę zmieniał zdanie co do tego, co w niej będzie trzymał "Zegarki. Nie! Spinki do mankietów. Albo nie! ..." Big Grin

Napis ze środka: "Ucz się z przeszłości, wierz w przyszłość i żyj teraźniejszością"

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - Virgo_777 - 02-21-2016

No ciekawe, ciekawe... na co przeznaczona zostanie skrzyneczka.
Prezent rewelacyjny !


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - abask - 02-21-2016

Świetna, męska ta skrzyneczka Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - DecouDream - 02-21-2016

Merysiu, i ja go lubię, fajny jest Happy
Oli, no nie pomyślałam, że pudełko jest w niebezpieczeństwie, zwłaszcza, że tak jak Renia Mężu zna Romualdę, którą zawsze nazywa Romą Big Grin Będę chować jakby co Wink
Grażynko, Virgusiu, na razie ma tam cukierki Naughty a jak się przeprowadzimy do nowego domku, powiedział, że wtedy na pewno nie będzie miał już problemu z decyzją, co konkretnie. Myślę sobie, że może się okazać, że jedna taka skrzynka to za mało Rolleyes
Dzięki Hanuś :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - wiolka42 - 02-21-2016

DD Twój Marcinek bardziej przystojniejszy Wink niż ten ludek na pudełku . Bardziej od wieka podoba mi się dół . Takie fajne przechodzenie kolorów i oczywiście napis w środku . Przypomina mi kadr z przedwojennego filmu Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - DecouDream - 02-21-2016

Dziękuję Kochane!

muszka napisał(a):Piękna męska skrzynka. I wykonanie perfettoSmile Ciekawe co w niej zachomikuje?
Dam znać! Big Grin

wiolka42 napisał(a):DD Twój Marcinek bardziej przystojniejszy Wink niż ten ludek na pudełku . Bardziej od wieka podoba mi się dół . Takie fajne przechodzenie kolorów i oczywiście napis w środku . Przypomina mi kadr z przedwojennego filmu Smile.
W sumie to masz rację Rolleyes Big Grin
A dół to wosk barwiący. Powiem Wam, że szybciej maluje się bejcą, ale efekt wosku osobiście bardziej się podoba.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walentynka w stylu vintage - str.231 - Ginger - 02-23-2016

Podoba mi się pudełeczko i sentencja mnie rozczuliła Smile.Tak sobie myslę,ze nasi męzowie to mają z nami dobrze.Mogą swoje bibeloty trzymać w takich fajnych pudełkach jakie im zrobimy.