Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - DecouDream - 03-18-2014

Virgo, no właśnie dodałam te zawieszki z kokardkami, bo dziewczyna ma tylko 15 lat. Mam siostrzenicę prawie w jej wieku i to są takie duże dzieci. Chcą uchodzić za dorosłe, a tak naprawdę najchętniej z mamą by spały Wink
Erato, też się nad tym zastanawiałam, ale gdy przybrudziłam górę, dół wydał mi się za czysty. Więc pobitumiłam wszystko po trochę.
Reniu, dziękuję Heart
Aniu i Haniu, może faktycznie coś mogło by być na wierzchu, ale nie wiem co. Reliefy mi nie pasowały, a imienia zgodnie z zamówieniem miało nie być.
W każdym razie, senk ju za każde słowo Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - Merilon - 03-18-2014

A mi się podoba wszystko Smile kokardki w środku to taka wisienka na torcie, a raczej trzy wisienki Smile szkatułka cudo! tylko mi by było jej szkoda na herbatę "marnować"... ja bym w niej przechowywała biżuterię, kolczyki itp...gdy miałam 15 lat miałam mnóstwo spinek i innych paści, więc bardziej mi na takie bibeloty pasuje niż na herbatę... ale to tylko taka dywersja...aha i te cieniowania bardzo mi się podobają ! muszę sobie kupić to coś zwane bitumem i spróbować Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - Vika - 03-18-2014

Mnie się podobają kropy na dole, podoba mi się ich postarzenie (przywodzą na myśl paryskie gawroszki), podoba zgranie kolorów, i nawet (!) te kokardki w środku (a jak na mnie, to jest coś!),
ale przyczepię się do wieka... podoba mi się sam modowy motyw, ale jego wielkość już nie, trochę jego mikrość nie zgrała z gabarytem powierzchni wieka, ginie na nim... gdybyś go powiększyła, albo zwiększyła choć jeden element z całości, zaakcentowała go, to pudło zrobiłoby się o wiele smaczniejsze i jeszcze ciekawsze, a i kompozycja by zyskała.
Ale i tak wielkie brawa za wykonanie i za łączenie różnych elementów zdobniczych!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - Erato - 03-18-2014

Vika, to jest serwetka, zatem ze zwiększaniem motywu byłby pewien kłopot Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - AlaJ - 03-18-2014

Dirty dancing i Patrick Swayze - pierwsza moja myśl Smile Groszkowe rozkloszowane wirujące spódniczki... Mogłabym byś tą 15-latką, a że nie jestem pozostaje mi tylko jej zazdrościć... szkatułki. o! Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - Vika - 03-18-2014

Ale tam, zaraz kłopot Wink
można przecież zeskanować któryś element, powiększyć, wydrukować, zrobić transfer tam, gdzie się chce i już Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - AlaJ - 03-18-2014

Taaaa... żaden problem takie rzeczy Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - Merilon - 03-18-2014

(03-18-2014, 12:13 PM)vika napisał(a): Ale tam, zaraz kłopot Wink
można przecież zeskanować któryś element, powiększyć, wydrukować, zrobić transfer tam, gdzie się chce i już Smile
vika ale z Ciebie kombinator Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - DecouDream - 03-18-2014

Vika to nasz czołowy kombinator, ale za to jaaaaki! A ja, jak widać, to yyyy ...nie aż taki Big Grin
Teraz jak tak sobie patrzę, to faktycznie jest tam kilka niewielkich przedmiotów i mogło by to wyglądać lepiej, gdybym któryś zaakcentowała (Eratka ma rację, te wszystkie elementy to jedna serwetka), no ale już po ptakach. Radę wezmę na przyszłość.
Merilka dzięki i pamiętaj, by dobrze polakierować powierzchnię zanim zaczniesz próby z bitumenem, bo jak gdzieś "wlezie" to zostanie, wsiąknie i trudno go usunąć. A co do przeznaczenia szkatuły, to wydaje mi się, że herbaty w niej nie będzie. Dziewczynka jej fanką nie jest Wink
Vika gdy napisałaś, że podoba Ci się połączenie motywów iiii kokardki z zawieszkami, to poczułam się jak zawstydzona, ale zadowolona uczennica pogłaskana przez "panią" Blush
Ala fajne skojarzenie!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - Shanna - 03-18-2014

Mnie sie podoba, choc w takich wewnetrzych zawieszko-dyndajkach nie gustuje. Ale spodobal mi sie roz kropeczkowy na bokach. Mowicie Dirty dancing....mnie sie widzi Hameryka przelomu 50-60.
Potem koniecznie daj znac co powiedziala mloda dama. Jestem bardzo ciekawa opinii bo obecni nastolatkowie kojarza mi sie zgola inaczej niz z retro.