Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s226 - DecouDream - 02-15-2016

Ataner napisał(a):DD, Ty nie możesz teraz palićTongue
Choć w necie sobie pofolguję Big Grin

Muszko, Pasadko, dziękuję, miło mi bardzo bardzo :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s226 - DecouDream - 02-15-2016

hehe, tak Cię lubię, że chyba tej trzeciej nie zrobię Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s226 - abask - 02-15-2016

Ładna i bardzo tajemnicza Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s226 - Merilon - 02-15-2016

Piękna buteleczka Smile mi ta gałązka nie przeszkadza Smile bardzo podoba mi się Twoja zabawa strukturą i przenikające się kolorki, taka magiczna jest ta buteleczka Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s226 - Ginger - 02-15-2016

Grażynko zamknij oko i wylosuj któreś dla siebei.To co odpadnie zabieram Smile.Butelczyna dla Słonka bardzo mi sie podoba.Wyśmienite nalewki będą jeszcze lepiej smakować gdy będą rozlewane z takiej butelki.No w zasadzie z gwinta można wtedy Smile.Pasty różne tym bardziej piaskowe i miki to to czego jeszcze nie doświadczyłam.Kolorystyka taka jaką lubię.Niezły klejnocik z tej buteleczki.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s226 - b-b - 02-16-2016

Małe cacuszko Smile
Podoba mi się kolorystyka Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s226 - DecouDream - 02-16-2016

Dzięki Dziewczęta Big Grin Kolory i w moje gusta wpadają. Oby w Słonkowe też Rolleyes


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s226 - wiolka42 - 02-17-2016

Ja oblukałam ją na fb. Fajna , fajna . Deduśka pierwsze koty za płoty .


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s226 - DecouDream - 02-17-2016

Ależ mi miło Smile Nat, Wiola, dziękuję :*


A teraz coś z innej bajki, choć też walentynkowej Smile
Pudełko było prezentem dla faceta, ale serwetka, kolory i w ogóle cały zamysł podarunku wyszedł od kobiety, która, jak widać, uwielbia różowy i serduszka. Moja Szwagierka Ola była zachwycona, nie udało mi się póki co porozmawiać z Damianem Rolleyes Big Grin

Skrzynka dość duża, więc serwetka wtopiona w tło. Dodałam narożne reliefy (ostatnio bierze mnie na cieniowanie Rolleyes), bo z samym futrzakiem było zbyt pusto. Ich motyw umieściłam też na serduszkach. Napisy wiadomo, że transfer. Cytat został wybrany z moich zbiorów, a resztę podesłała Ola. Może na zdjęciach nie widać, ale bejca była muskana suchym pędzlem z różem i bielą Smile Góra to półmat, a reszta wylakierowana z połyskiem.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Pastelowe Walentynki - str.229 - Merilon - 02-17-2016

No słodycz aż kipi Wink boberek rządzi Big Grin ja bym nie dawała tych reliefów, no kolorowe kropeczki bym dała zamiast tego, ale cała reszta przecudna. Wykonanie się wie, prima sort, ale mi się strasznie podoba sam pomysł na prezent, no super jest Smile DeDuś skąd ty te pomysły bierzesz, genialne są Smile zgapiłam nosidełko, teraz zgapię i to Wink

p.s. a wogóle,to gdzie takie boberkowe serwetki sprzedają ? Big Grin