Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - DecouDream - 02-11-2016

Oooo jak miło, Malolciu Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - b-b - 02-12-2016

Dziewczyny już wszystko napisały Wink
Ja się tylko pod tym podpiszę Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - DecouDream - 02-14-2016

Nie ma co czekać, bo do wstawienia mam zaraz 4 kolejne prace.
Przedstawiam Wam moją pierwszą torebówkę czy też pierwszą zdecoupage'owaną buteleczkę. Słonko, dzięki za zorganizowanie wymianki. Dzięki niej zostałaś też właścicielką bohaterki tego posta Wink

Pobawiłam się tu pastą piaskową, na to akryle, pasty, patyny, inki, miki, bitum, u góry srebrna konturówka, no i lakier. Dwa transfery, reszta domalowana ręcznie. Dodałam też dwa metalowe dekorki. Jako że buteleczkę robiłam z myślą o naszej Słonko, musnęłam tu i ówdzie różem Smile

                   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s.226 - DecouDream - 02-14-2016

Renuś, ja już też Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s.226 - DecouDream - 02-14-2016

No chciałam tu popróbować różnych faktur. Stąd ona (one), może w oczy tak nie kuje, ale drugim razem dałabym jej spokój Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s.226 - Virgo_777 - 02-14-2016

Fajnie mieni się kolorkami. Taka tajemnicza... Mnie sie cała podoba. a, że czasem po skończeniu byśmy to, a nie co innego... to i bywa. Ta jest super!


RE:DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s.226 - DecouDream - 02-14-2016

Virguś, dzięki Ci Smile
Tak, tak to jest, a mnie takie myśli dopadają często jak już jest po ptakach hen hen, bo gdy zdjęcia gotowca już oglądam Cool


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s.226 - Virgo_777 - 02-14-2016

No właśnie, właśnie, nawet patrząc na tę sama rzecz w różnym czasie "byśmy" co innego. Jest i jest super, i już!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s226 - DecouDream - 02-14-2016

No tak już zostanie, chyba że Słonko zeszlifuje po kryjomu Naughty
Ren Rolleyes Smoke


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Z serii wyznania AA: Moja pierwsza butelka-s226 - Pasada - 02-15-2016

(02-15-2016, 12:43 AM)muszka napisał(a): Deduś - bardzo dużo na niej faktur, struktur i innych takich. Ale wszystko pięknie się komponuje i kolorystycznie super. Bardzo mi się podoba. Zdolniacha z ciebieGossip

Oooo właśnie ;o))
Nie mam nic do dodania ;o))