Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - Virgo_777 - 02-09-2016

No ludzie... To jest mostrzostwo!!! Kompozycja, kolory... Super!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - Pasada - 02-10-2016

Faktycznie piękne reliefowo cieniowane pudełeczka ;o))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - DecouDream - 02-10-2016

Kochane, bardzo dziękuję za odwiedziny i pochlebne słowa. Owa Mama dostanie pudełka w weekend. Relacja pewnie w poniedziałek. Trzymam kciuki, by było tak, jak mówicie. Ściskam!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - Merilon - 02-10-2016

no,no, nic nowego nie wymyślę...prześliczne pudełeczka Smile idealnie "mamine" Smile znam ten szablon, zastanawiam się jak go użyłaś do zrobienia reliefów, przecież on jest mega cieniutki ?!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - abask - 02-10-2016

Przepiękna praca Wink) Cieniowania to mistrzostwo Wink Nawet Oskar czy jaka tam inna nagroda Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - DecouDream - 02-10-2016

Meriluś, nawet jest ok. Mam chyba bardziej cienkie z inspirello. A wiesz, kupowałam go razem z Tobą w Dekormanii, pamiętasz? Smile

Hanuś, coś Ty! ...No dobra, biere oscara Rolleyes

Mery, jak się cieszę, że go tak oceniasz Smile

Grażynko, dziękuję i bierz póki właścicielki nie ma Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - Merilon - 02-10-2016

(02-10-2016, 03:10 PM)DecouDream napisał(a): Meriluś, nawet jest ok. Mam chyba bardziej cienkie z inspirello. A wiesz, kupowałam go razem z Tobą w Dekormanii, pamiętasz? Smile
Pamiętam, pamiętam, stad go znam Smile myślałam że z takich cienkich nie da się robić reliefów, muszę koniecznie sprubować. Ja wtedy kupiłam ten szablon z marokańską mozaiką co użyłam na skrzyni walentynkowej Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - Ginger - 02-10-2016

Lubię takie prace. Od razu mi zapachniał różany ogród. Motyw z francuskiego listu a pudełka jak z francuskiego romansu.Grażynko mogłabyś sie podzielić ze mną.Po co ci dwa pudełka?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - DecouDream - 02-10-2016

Merilon napisał(a):Pamiętam, pamiętam, stad go znam Smile myślałam że z takich cienkich nie da się robić reliefów, muszę koniecznie sprubować. Ja wtedy kupiłam ten szablon z marokańską mozaiką co użyłam na skrzyni walentynkowej Wink
No Twój to jest przepiękny. Jak pomyślę to serduszka w oczach mi wyskakują.

Ginger, dziękuję Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różany komplet - str.224 - Merilon - 02-10-2016

(02-10-2016, 04:46 PM)DecouDream napisał(a): No Twój to jest przepiękny. Jak pomyślę to serduszka w oczach mi wyskakują.
Haha....dobre Big Grin