Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum:Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - Merilon - 12-28-2015

Uff, w końcu mam czas aby na spokojnie coś napisać Smile tylko że nic nowego ani oryginalnego to nie będzie, niestety Wink no bo oby dwie są cudne, tak samo jak tamta pierwsza. Wszystkie trzy są absolutnie rewelacyjne Smile
DeDe, a na jaki klej przyklejasz ten papier ?? potem to wszystko lakierujesz i nic się z papierem nie dzieje ??


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - DecouDream - 12-28-2015

Dziękuję MerilusiuSmile
Przyklejam na wikol. Smaruję i drewno, i papier. Dociskam drewnianym mieszadełkiem z Fluggera, zwłaszcza krawędzie oraz chusteczką przez koszulkę do dokumentów. Trzeba uważać, by bąbelki powietrza się nie ostały. Pozostałości papieru po bokach szlifuję jak serwetkę. Lakieruję jak zawsze. Nic się nie dzieje Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - Merilon - 12-28-2015

Niezły patent Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - DecouDream - 12-28-2015

Próbuj!
A papiery wiesz gdzie kupuję Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - Merilon - 12-28-2015

Wiem wiem Big Grin jak znowu będę w Krk nie omieszkam tam zajrzeć znowu Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - DecouDream - 01-04-2016

Pierwszy raz odnawiałam walizkę. I to tylko wyłącznie na prośbę mojego przyjaciela i jego żony. Pomysł był jego. Chciał mnóstwo innych transferów w różnych miejscach, m.in. muzyka grającego na saksofonie. Zostało to, co widać. Walizka nie jest w moim guście, ale Kasi i Dawidowi bardzo się spodobała. Mają dorobione do niej nóżki z półką i trzymają tam płyty z muzyką jazzową.

   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walizka - 216 - DecouDream - 01-04-2016

Dzięki Nat Smile Oryginalnie była ze skóry lub ekoskóry, sama już nie wiem dokładnie. Kiedyś służyła ukochanemu dziadkowi.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walizka - 216 - abask - 01-04-2016

Dla mnie "BOMBA" Wink) Wszystko mi się w niej podoba Wink Każdy najmniejszy szczególik Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walizka - 216 - DecouDream - 01-04-2016

Fajnie! Dzięki! :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Walizka - 216 - Virgo_777 - 01-04-2016

Oj, ładna jest, nawet bardzo. Jak na jazz to taka za grzeczna trochu, może za jasna. Ale co tam, najważniejsze, że podoba się Kasi i Dawidowi.