Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - DecouDream - 12-09-2015

Dzięki Grażynko, dzięki Słonko :*

Lady_Slonko napisał(a):A gdzie takie nosidło kupowałaś?
W Krakowie na miejscu nie znalazłam nigdzie, a bardzo mi zależało, by mój pomysł ubrał realne kształty, więc pokusiłam się o zakupy w internecie. Nosidło kupiłam a allegro w Klunkierowni.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - DecouDream - 12-11-2015

Też tak mam Big Grin
Klunkierownia oprócz allegro, ma też własny sklep online (www.klunkierownia.pl) i na facebooku też działa.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - DecouDream - 12-22-2015

Pamiętacie pierwszą mariacką herbaciarkę, którą robiłam? (jakby co można tutaj zerknąć) Potem dostałam zlecenie na dwie takie same tylko inne Sleepy
Teraz też użyłam papieru do scrapbookingu. Oto one:

       

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - abask - 12-22-2015

DeDuśka... Jestem pierwsza i zabieram obie. No bo w końcu czas świąteczny i mogę zabrać ile chcę Wink
Przecudne. Piękniejszych pudełek dotąd nie widziałam a żyję już troszkę Wink
Te cieniowania... Przecudnej urody Wink


RE:DecouDream pokazuje się na forum: Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - DecouDream - 12-23-2015

Nie ukrywam, że i mnie się one podobają, ale nie spodziewałam się tak pozytywnych komentarzy. Jej Dziewczyny, dziękuję Wam. Cieszy mnie to ogromnie!
Haniu, Grażynko, Malolciu, Oli, Reniu Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - Pasada - 12-23-2015

Duda Marzenko po prostu Duda oba i oba blisko mnie więc Hani podkradnę, ona tyle tam tego ma w pokoiku ze się nie zorientuje ;o)))


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - b-b - 12-23-2015

DeDe małe arcydzieła zrobiłaś kochana Smile
I jak czytam nie tylko ja się nimi zachwycam Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - DecouDream - 12-24-2015

Uleńko, b-b, Muszko, dziękuję Smile Smile Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - Virgo_777 - 12-26-2015

Oj tak, prace stylowe i klimatyczne. Nie jest łatwo używając motywu utrzymać styl całej pracy. DeDuś, mistrzostwo poprostu!


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Mariackie herbaciarki- takie same, ale inne -214 - DecouDream - 12-27-2015

Kochane Hug