Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - lawendowo s.17 i ikona s.19 - Shanna - 03-03-2014

Nie znam sie na ikonach. Nie gustuje w takiej tematyce. nie wiem nawet gdzie takie cos mialabym w domu powiesic. Ale podziwiam warsztat. Sama nie probowalam, ale mysle, ze kiedys przyjedzie ten czas i zrobie jakas ikone.
Na razie jednak popodziwiam twoja prace.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - lawendowo s.17 i ikona s.19 - DecouDream - 03-05-2014

(03-02-2014, 08:51 PM)Ataner napisał(a): Brawo! To trudne zadanie i tak naprawdę niewiele osób potrafi zrobić ikonę, żeby przypominała ikonę. Wykonanie bardzo dobreSmile
Reniu Heart

(03-03-2014, 10:39 AM)Shanna napisał(a): Sama nie probowalam, ale mysle, ze kiedys przyjedzie ten czas i zrobie jakas ikone.
Zawsze warto spróbować. Na naszym forum jeszcze nie widziałam żadnej (może ukryła się w jakimś wątku?), a chętnie bym skorzystała z czyjegoś doświadczenia, podpatrzyła, podpytała. Dorotko, czekam Smile


Natabusku, dziękuję Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - lawendowo s.17 i ikona s.19 - Ginger - 03-07-2014

Lawendowy komplecik cymesik.Śliczny..W takich samych intensywnych odcieniach fioletu i zieleni widziałam dzisiaj obraz z Lawendowym polem w Galerii.Od razu przykuł moją uwagę,niestety cena ostudziła moje zapały.Komplecik pasuje do tamtego obrazu.Na obraz mnie nie stać chwilowo a komplecik porwany.Pechowo dziś u mnie.
Ikona mi się podoba. Brawo!Chętnie też bym spróbowała coś takiego.Jak będą remontować jakieś stare domy w okolicy( a tu same starocie) popatrze czy dechy zmurszałe tam nie leżą.Lubie ikony chociaż nie mam ani jednej.Może dlatego,ze moja kuzynka kolekcjonowała dzieła sztuki i w tym ikony.U niej w domu zawsze mi to pasowało.Znam wspaniała rosyjską malarkę Ikon.Cuda maluje ale też takich "drobnych nie mam" by sobie takie wspaniałości w domu zawiesić.Twoja ikona nie wiedzieć czemu skojarzyła mi się z tryptykiem Bosza..Chyba by mi się taki obraz na desce spodobał.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - lawendowo s.17 i ikona s.19 - DecouDream - 03-07-2014

Dzięki Madziu, myślę, że większość uroku w tego typu pracach daje stara deska, najlepiej stargana przez czas. Póki co mam takich kilka od mojego Taty. Gdy się dowiedział, że potrzebuję, zaraz zorganizował, pociął i dwa wory mi dał, w komórce leżą. Niedługo znów się zmierzę z nową ikoną, więc pójdę pogrzebać.
Osobiście bardzo lubię ikony, podziwiam je i pamiętam, że już we wczesnych podstawówkowych klasach nauczyciele zabierali nas do różnych muzeów, gdzie niejednokrotnie znajdowały się ikony. Te prawdziwe, oczywiście. Zostawiło to we mnie jakiś ślad. Dwa lata temu z Mężulem byliśmy w skansenie w Sanoku na Podkarpaciu i udało nam się być tam świadkiem pisania ikon Smile
Mimo mojego pozytywnego stosunku do nich, w domu nie powiesiłabym żadnej, bo akurat mi do wystroju nie pasują Rolleyes


RE: DecouDream pokazuje się na forum - lawendowo s.17 i ikona s.19 - AlaJ - 03-07-2014

Również zachwycę się deską, bo piękna... Ikona też cudna, dopracowany każdy centymetr, przemyślana... a że bardzo lubię ikony i obrazy na deskach, bardzo trafiłaś w mój gust. Podoba mi się Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - lawendowo s.17 i ikona s.19 - DecouDream - 03-17-2014

Alu, dziękuję :*
--------------------------------------------------------------------------
To jest dość duża szkatułka/herbaciarka zrobiona na zamówienie dla 15-letniej nastolatki interesującej się modą.
Serwetka wtopiona w tło, boki to serwetka przyklejona na żelazko, wnętrze białe, całość postarzana bitumenem, a na koniec dodałam 3 zawieszki z kokardkami, bo lubię, gdy jeszcze coś w środku może zaskoczyć Wink
Mam nadzieję, że się jej spodoba, bo jeszcze jej nie otrzymała.

                   


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - Virgo_777 - 03-17-2014

Subtelna szkatuła. Ładnie podrasowana/uszlachetniona bitumem.
Ale kokardeczki w środku jakoś nie bardzo mi się widzą (ale ja mam spaczony gust).
Generalnie bardzo pozytywnie Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - Erato - 03-17-2014

Rzecz dość retro, ciekawa jestem, czy współczesna nastolatka w takiej będzie gustować Smile
Bardzo podobają mi się cieniowania na brzegach wieczka. Mniej postarzanie na dole, bo jakoś ten motyw kropek nie pasuje mi do rzeczy przybrudzanych, wolałabym go w czystej aranżacji. Smaczki w środku super.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - apawlaczka - 03-18-2014

a mnie się bardzo podoba połączenie kropek na dole i motywu na wieku, przybrudzenie bitumem,cieniowania. Środeczek też ładny. Jedyne co, to brakuje mi na wieku jakiegoś napisu, czy elementu który przyciągałby wzrok - imienia dziewczynki czy coś .


RE: DecouDream pokazuje się na forum - ikona s.19, modowa szkatułka s.21 - abask - 03-18-2014

Pudełeczko smakowite i super ozdobniki w środku Wink)
Powiem tak, jak Ania. Coś bym jeszcze dodała na wieczku bo wydaje mi się za delikatne do boczków.
Ale i tak jest śliczne Wink))