Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - DecouDream - 12-08-2015

Uleńko, moim nadwornym fotografem jest Marcinek, mój mąż Smile Przekażę mu miłe słowa Smile
Dziękujemy obydwoje Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - Virgo_777 - 12-08-2015

No cóż... nie pierwszy raz westchnę jeno Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - Merilon - 12-08-2015

(12-08-2015, 07:16 AM)grarut napisał(a): Na prezent i takie starocie? No nie wiem, nie wiemTongue
Dobre Big Grin
Deduś, no co ja mogę napisac, jak każda Twoja praca podoba mi się bezwarunkowo Big Grin no cudne wszystko tutaj jest, jak już pisałam w wątku mikołajkowym to jest po prostu DeDusiowy styl :] wszytko mi się podoba, postarzenia, delikatne musnięcia, przetarcia, kropeczki, motyw oliwkowy... i oczywiście idea samego przedmiotu. Tak samo jak z nosidełkami na piwo, pozwolę sobie bezczelnie odgapić i dla siebie zrobić takie samo ! :]
p.s. nawet mój mężu kątem oka zerkał jak oglądałam zdjęci aprezentów mikołajkowych i przyznał cytuje "ejj.....fajne too" a w ustach informatyka te słowa zyskują podwójnie Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - Tinuviel - 12-08-2015

Lubię oliwkowe motywy Smile W sam raz do kuchni. Przetarcia super, kolory też dobrane mistrzowsko Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - abask - 12-08-2015

No zdjęcia, że mucha nie siada Wink

Nosidełko jest super. Jak je tylko ujrzałam to mi się zaraz spodobało Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - DecouDream - 12-08-2015

Dziękuję Wam Smile Bardzo to miłe, że się podoba Heart
Meriluś, odgapiaj co chcesz i kiedy chcesz Big Grin Tylko się będę cieszyć. Tym bardziej, że Mężu Twemu pomysł się podoba Kisss


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - cavi - 12-08-2015

Nic tu nie napisałam...? Niemożliwe :o Przepiękne nosidełko, będę plagiatować Wink Uwielbiam oliwki, zwłaszcza w takim wykonaniu Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - DecouDream - 12-08-2015

Clap


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - Ginger - 12-08-2015

Piękne podarunek.Będę teraz cmokać z zachwytu.Cmok...cmok ...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - DecouDream - 12-09-2015

Nat, Ginger, dzięki Dziewczyny Smile

Malolku, możesz spać spokojnie, nosidło raczej obciążone Big Grin