Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - DecouDream - 10-28-2015

Jakie przechlapane? Się pytam Tongue Mnie to zawsze wszystko się podoba. Na forum same utalentowane Dekupażystki. Niedługo zmieniam metraż na ciut większy, więc każda decuozdoba będzie mnie cieszyć i swoje miejsce znajdzie.
Kimkolwiek jesteś moja Mikołajko, wiedz, że już mi się podoba to, co tworzysz. Kropka.

natabus napisał(a):...za to bardzo łatwo będzie miała z oli.
Ha!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - DecouDream - 10-29-2015

Aaaa Big Grin To dziękuję bardzo Kisss


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - cavi - 10-29-2015

Przepiękna Smile Podziwiałam już na fb i myślałam, że te skośne paski sama ciapałaś Wink A to papier, uhaha Smile
Nie zmienia to oczywiście faktu, że dalej mi się ogromnie podobają wraz z całością Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - DecouDream - 10-30-2015

Kochane, dziękuję Wam Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - abask - 11-02-2015

Mogę napisać tylko tyle:
Piękna Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - Merilon - 11-02-2015

DeDuś ja się zachwycałam nad tą herbaciarką na facebooku, no napatrzyłam się to teraz mogę napisać, że jak zwykle u ciebie, wszystko mi się tu podoba Smile jest piękny Kraków, piękny kolor bejcy, wszystko pięknie skomponowane a ten uchwycik i środeczek no piękności śliczności Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - DecouDream - 11-02-2015

Haniu, jak mi miło, że znów wpadłaś i napisałaś parę słów Smile
Merilku, dziękuję Ci! Stety bądź niestety mam zamówienie na 3 (!) "takie same, ale inne"... Big Grin Głowa mała Rolleyes


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - Merilon - 11-02-2015

Haha, skąd ja to znam ;-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - DecouDream - 12-07-2015

Ponad miesiąc mnie tu nie było, nudności dają się we znaki.
Dobrze, że mikołajki zmotywowały mnie do pracy.

Czy to coś dziwnego, że nie chciałam naszej Malolce zrobić lawendowej szkatułki? Big Grin
Postanowiłam pójść w kierunku praktyczności. Stąd pomysł na nosidełko kuchenne.
Mam ogromną nadzieję, że jej będzie służyć.

Środek - wydaje mi się, że to bejca, choć możliwe, że brązowy Lazur, nie pamiętam już Rolleyes Węższe boki to biały akryl, stearyna, zielony akryl, przetarcia, patyna i kropki. Szersze boki serwetka.

                   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Oliwkowe nosidło dla Maloli - s.211 - Pasada - 12-08-2015

Kurczaczki Marzenka jakie Ty piękne zdjęcia robisz, aż zazdraszczam, że nie wspomnę o perfekcji postarzenia tego nosidełka ;o)))