Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum:Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - DecouDream - 10-27-2015

Dzisiaj pokazuję Wam krakowską szkatułkę wykonaną dla infułata tutejszej głównej bazyliki. Wierzch, boki oraz wewnętrzne drewienko oklejone zostało dość grubym papierem do scrapbookingu. Wszelkie napisy i obrazki to transfery nieco podkreślone akrylami. Brąz to bejca, która została wylakierowana na błysk, reszta na półmat. Gdzieniegdzie delikatne muśnięcia patyną oraz minimalne brązowe kropki.

               


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - b-b - 10-27-2015

To ja skrzyneczkę porywam! Smile

A teraz jak już ją mam to mogę popisać Wink
Nie myślałam ,że takie grubasy da się tak ładnie przykleić. Prawdą jest, że mniej chyba z tym roboty niż z transferem Smile
Nigdy bym nie pomyślała, że spodoba mi się transfer na paskach Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - DecouDream - 10-27-2015

B-b, dzięki ogromne Smile Bierz póki je Wink
Przy przyklejeniu takich grubasów pomagam sobie szpatułką do mieszania lakierów, którą dostałam przy zakupie Fluggerów.
Podobna do tych [Obrazek: ?403799403]
Papier kupiłam w dekormanii (gramatura: 190g)
Transfer też ma swoje zalety, choć więcej przy nim stresu Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - DecouDream - 10-27-2015

Słonko Kisss


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - Virgo_777 - 10-27-2015

Kur...zapiał... DeDuś, co napisać..? Cudna jest!!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - DecouDream - 10-27-2015

Kochane, dziękuję ślicznie, tak mi miło, że się Wam podoba Smile
Malolku, jak to cukierkowy? Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - DecouDream - 10-28-2015

Renuś, nie zawstydzaj mnie... Smile To samo mogę powiedzieć o Twoich pracach!
Ogromnie mi miło, że Ci się podobają Kisss


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - Tinuviel - 10-28-2015

Piękności! Kolor bejcy świetny. Wszystko gra tak jak dziewczyny mówią. Też mi się całościowo podoba Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - wiolka42 - 10-28-2015

Reńka wali głową w mur więc ja tylko powzdycham Smile. Super .


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Herbaciarka mariacka - s.208 - DecouDream - 10-28-2015

Tinu, dziękuję Smile Bejca Dragona jasny dąb
Reniu Heart
Oli, kochana jesteś, dziękuję Ci Smile No i nie przesadzaj, regularnie udaje mi się coś spitolić Big Grin
Wiolu, a ja powzdycham nad Wami Tongue Smile