Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum:Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - DecouDream - 09-29-2015

Często zaopatruję się w Dekormanii Smile
b-b, zgapiaj ile się da, nawet i z tą samą serwetką. Ja chciałam, by młyn był nieco z boku, więc trochę trzeba było domalować, ale można inaczej, łatwiej wtedy wtopić ją w tło.

O tak to wygląda

   


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - wiolka42 - 09-29-2015

DDuśka fajne turkusy masz na pracy. Mieszasz jakieś kolory czy masz taki? Świetnie poradziłaś sobie z domalowaniem tła-motywu. Kolejna malarka na forum. Brawo Smile. Daj linka do tej Dekormanii bo nie mogę najść Wink.


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - DecouDream - 09-29-2015

wiolka42 napisał(a):DDuśka fajne turkusy masz na pracy. Mieszasz jakieś kolory czy masz taki? Świetnie poradziłaś sobie z domalowaniem tła-motywu. Kolejna malarka na forum. Brawo Smile. Daj linka do tej Dekormanii bo nie mogę najść Wink.
Wiolu, dziękuję Smile
Turkus to ten z małych tubek z Lidla, niemieszany.
www.dekormania.com.pl

Muszko, miło mi ogromnie, że Ci się podoba, to najważniejsze :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - b-b - 10-01-2015

(09-29-2015, 05:46 PM)DecouDream napisał(a): Często zaopatruję się w Dekormanii Smile
b-b, zgapiaj ile się da, nawet i z tą samą serwetką. Ja chciałam, by młyn był nieco z boku, więc trochę trzeba było domalować, ale można inaczej, łatwiej wtedy wtopić ją w tło.

O tak to wygląda

Ja bardzo wątpię abym dała sobie radę z wtopieniem.
Pozostaje mi tylko wydrukować A4 i wtedy transfer walnę na całość Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - DecouDream - 10-01-2015

Lady_Slonko napisał(a):Rany, dobrze że poczytałam opis tego nosidła, bo zauważyłam masę szczegółów, które zupełnie mi umknęły gdy oglądałam zdjęcia w konkursie. Chyba starość mnie dopada i problemy z oczami Sad
Nie szkodzi, wybaczam Big Grin Pewnie otwieracz Ci umknął Smile

B-b, może być i tak, byle efekt Cię zadowolił Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - DecouDream - 10-02-2015

Jeju jeju, dziękuję szalenie Heart Ależ mi miło :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - FutrzaQ - 10-05-2015

Toć ja na to głosowałem Big Grin wiatrak mi się bardzo spodobał, no i te dodatki w stylu wieszak i otwieracz pasują idealnie Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - DecouDream - 10-05-2015

Futrzaq Hug Jak się cieszę Clap Ależ mi miło Happy
Dziękuję!


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - DecouDream - 10-07-2015

Happy Natabusku, dziękuję. Miło mi przeogromnie! Dziękuję raz jeszcze.


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - DecouDream - 10-07-2015

Chyba zazdroszczą, ale nic nie narzekają, bo im się wkładką buzię zamyka Wink
Dziękuję Malolku :*